کد خبر: 392066 A

عملکرد قابل توجه نورافکن- کریمی؛

ایلنا: منصوریان بازیکنان زیادی را برای سمت چپ زمین آبی‌ها به کار گرفت اما نورافکن و محسن کریمی بهتر جواب داده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا منصوریان با جذب ووریا غفوری و حفظ خسرو حیدری در استقلال، خیالش از بابت زوج سمت راست این تیم راحت است. اما در جذب وحید امیری ناکام ماند و احسان حاج‌صفی نیز هنوز به این تیم پاسخ مثبت نداده است تا منصوریان بیش از گذشته به فکر بالانس کردن سمت چپ و راست استقلال باشد.

در بازی‌های دوستانه، منصوریان بازیکنان زیادی را برای این سمت زمین به کار گرفت اما با توجه به بازی روز گذشته این تیم مقابل خونه به خونه نشان می‌دهد دو بازیکنی که برای این سمت بهتر جواب داده‌اند امید نورافکن و محسن کریمی جوان است.

درخشش محسن کریمی و امید نورافکن در اردوی ارمنستان و تمرینات این تیم، منصوریان را مجاب کرده است که زوج یعقوب کریمی و میثم مجیدی را نیمکت‌نشین کند.

روز گذشته هم این دو نفر از ابتدا در ترکیب اصلی استقلال مقابل خونه به خونه بودند. با توجه به هماهنگی‌ که در کارهای دفاعی و هجومی داشتند به استقلالی‌ها نوید دو بازیکن باکیفیت را دادند. همچنین در چند صحنه به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.

کریمی با استارت‌های سریع و تکنیک خود، خیلی خوب اقدام به بازیسازی می‌کرد و البته نورافکن که به عنوان مدافع به میدان رفته بود به خوبی پشت سر کریمی را به درستی پوشش می‌داد و با اضافه شدن به موقع در کار‌های هجومی، مدافعان حریف را به زحمت می‌انداخت.

البته نقطه ضعف محسن کریمی، سانتر‌های او است که در ارسال سانتر دقت کافی را ندارد.

حال باید ببینیم منصوریان در طول فصل نیز به این دو نفر اعتماد می‌کند یا از مهره‌هایی مثل یعقوب کریمی و میثم مجیدی استفاده می‌کند.

ارمنستان بازی پوشش زمین علیرضا منصوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر

string(31) "Sun, 19 Jan 2020 12:43:34 +0000"