کد خبر: 360622 A

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

ایلنا: در اولین شب از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، فردا شب دو بازی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، در اولین شب از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، فردا شب دو بازی در شهرهای مادرید اسپانیا و منچستر انگلستان برگزار خواهد شد که طی این دیدارها، رئال مادرید در زمین خود میزبان وولفسبورگ آلمان خواهد بود و منچسترسیتی انگلیس نیز در ورزشگاه اتحاد پذیرای تیم پاریسن ژرمن فرانسه خواهد بود.

رئال مادرید-وولفسبورگ؛ بکش تا زنده بمانی

در یکی از بازی‌های سه‌شنبه شب لیگ قهرمانان، تیم رئال مادرید در شرایطی میزبان وولفسبورگ خواهد بود که در بازی رفت در عین ناباوری همگان با دوگل مغلوب شاگردان دیتر هکینگ شده است و با توجه به همین نتیجه، کهکشانی‌ها نیاز دارند که رقیب سرسخت و جوان خود را با اختلاف بیش از دو گل از پیش رو بردارند.

این در شرایطی است که رئال در هشت بار آخری که در این مرحله بازی رفت را واگذار کرده است، در بازی برگشت موفق به جبران نشده و طبق آمار، احتمال حذف این تیم مدعی زیاد به نظر می‌رسد. هرچند که با توجه به برگزاری این بازی در سانتیاگو برنابئو و حمایت هواداران، به احتمال فراوان شاگردان زیدان با دستور سرمربی خود از دقیقه اول بازی بازی هجومی را در دستور کار خود خواهند داشت و با توجه به مهره‌های هجومی بسیار قابلی که در ترکیب سفیدپوشان مادریدی وجود دارد، بدون تردید مدافعین وولفسبورگ شب بسیار سختی را در مادرید تجربه خواهند کرد.

البته هکینگ و شاگردانش که تا همینجای فصل دست به کار بزرگی زده‌اند و با شکست رئال در بازی رفت، از روحیه بسیار بالایی برخوردار هستند، قطعاً سعی بر ارام کردن بازی خواهند داشت و به احتمال فراوان سیستم بازی این تیم برای دیدار فردا شب استفاده از ضدحملات و سرعت بازیکنانی مانند شورله، درکسلر و هکتور خواهد بود.

در تیم رئال مادرید، رافائل واران تنها بازیکنی است که به دلیل مصدومیت در این بازی غایب خواهد بود. ضمن اینکه خبر خوب برای زیدان در آستانه این بازی به طور قطع بازگشت کریم بنزما به ترکیب خواهد بود.

برای وولفسبورگ نیز در این بازی سباستین یونگ و دانیل کالیجوری بازیکنانی هستند که به علت مصدوم بودن نمی‌توانند بازی کنند.

منچسترسیتی-پاریسن ژرمن؛ کدام میلیونر صعود خواهد کرد؟

در دیگر بازی از شب اول دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی، تیم منچسترسیتی در استادیوم اتحاد میزبان پاریسن ژرمن خواهد بود.

بازی رفت دو تیم با سلسله اشتباهات مضحک مدافعان با نتیجه مساوی 2-2 خاتمه یافت تا سیتیزن‌ها به واسطه زدن دو گل در خانه حریف، با اندوخته‌ای مناسب به دیدار برگشت قدم بگذارند. دیداری که یک نتیجه مساوی با کمتر از دوگل هم می‌تواند شاگردان پلگرینی را برای اولین بار در تاریخ این باشگاه به جمع چهارتیم پایانی لیگ قهرمانان برساند.

در طرف دیگر پاریسی‌ها نیز که فرصت مناسبی را در خانه برای کسب برد از دست داده‌اند، با داشتن مهاجمانی همچون زلاتان ابراهیموویچ و ادیسون کاوانی، در اندیشه جبران ناکامی بازی رفت هستند و برای صعود به نیمه‌نهایی چاره‌ای جز ارائه بازی هجومی و ژر ریسک در زمین حریف متمول و سرسخت خود نخواهند داشت.

در تیم منچسترسیتی، رحیم استرلینگ و ونسان کمپانی به دلیل مصدومیت در این بازی غایب خواهند بود، ضمن اینکه سمیر نصری نیز نامش در فهرست این تیم برای مرحله یک چهارم نهایی قرار ندارد و نمی‌تواند علیرغم درخشش در بازی ابتدای هفته در لیگ برتر، فردا شب به میدان برود.

در تیم پاریسن ژرمن نیز داوید لوئیز و بلیز ماتوئیدی به دلیل دواخطاره بودن در این دیدار غایب خواهند بود و وضعیت مارکو وراتی، کوین تراپ و خاویر پاستوره نیز به دلیل مصدومیت هنوز برای این دیدار مشخص نیست.

 

رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی وولفسبورگ سانتیاگو برنابئو پاریسن ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر

string(31) "Sun, 19 Jan 2020 12:57:35 +0000"