کد خبر: 342397 A

با پایان رقابت‌ها؛

ایلنا: نفرات برتر رقابت‌های کشتی‌فرنگی نوجوانان عمومی(اوپن) کشور مشخص شدند.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های کشتی فرنگی عمومی نوجوانان کشور امروز با شرکت 364 کشتی‌گیر از 30 استان در قالب 31 تیم، در 7 دوره و با انجام 384 کشتی برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها به این شرح است:

42 کیلوگرم: 1- مهرگان جهانگیری (خوزستان) 2- مهدی منافی (اردبیل) 3- محمد حاجی وند (خوزستان) 4- علی نیوشا (بوشهر) 5- علی پورمند (ایلام) و محمدحسین ابوالحسنی (مازندران)

46 کیلوگرم: 1- مهدی اسدی (مازندران) 2- مهدی قربانی (قم) 3- مسعود بخشی زاده (فارس) 4- حمیدرضا دادوند (کهکیلویه و بویراحمد) 5- محمدرضا بابایی (آذربایجان غربی) و آپو ولیه (کردستان)

50 کیلوگرم: 1- محمد هادی شعبانی (فارس) 2- رحمان محمدی (بوشهر) 3- محسن مدهنی (خوزستان) 4- محمد کرمی (لرستان) 5- محمد عطایی (تهران) و علی باباخانی (مازندران)

54 کیلوگرم: 1- حامد رضایی (خوزستان) 2- محمد ناقوسی (خوزستان) 3- رضا مردی (لرستان) 4- فرشید رهبر (مازندران)  5- محسن شریفی (اردبیل) و آرمین جاویدفر (کرمانشاه)

58 کیلوگرم: 1- سیاوش منصور ینگجه 2- یوسف حسینوند (خوزستان) 3- علی فتح علی (تهران) 4- محمد عربی (البرز) 5- عباس مقدسی (خراسان رضوی) و فرشید عبدولی (خوزستان)

63 کیلوگرم: 1- علی ناقوسی (خوزستان) 2- علی صفدری (تهران) 3- امیرحسین عرب (قزوین) 4- حسین سلیمانیان (اصفهان)  5- علی مختاریان (اصفهان) و امید زالی (توابع تهران)

69 کیلوگرم: 1- مجتبی رحیمی (خوزستان) 2- جواد رهبر (گیلان) 3- علی سلیمانی (کهگیلویه و بویراحمد) 4- خشایار طاهرپور (خراسان شمالی)  5- امیرحسن گلی زاده (تهران) و علی طالبی (لرستان)

76 کیلوگرم: 1- مهران سعادتی فر (خوزستان) 2- علیرضا ناصرپور (لرستان) 3- شاهین شریعتی (کردستان) 4- علیرضا فتاحی (خوزستان) 5- امیرحسین رستم پور (مازندران) و محمد غلامی (خراسان شمالی)

85 کیلوگرم: 1- محمدرضا صحرایی (تهران) 2- حامد عبدولی (خوزستان) 3- محمد نصرتی (تهران) 4- غلامرضا سبکتکین (اصفهان)  5- محمدحسین جبرائیلی (مازندران) و علی صدرایی (آذربایجان شرقی)

100 کیلوگرم: 1- وحید دادخواه (خراسان رضوی) 2- محمدرضا رمضانی (مازندران)  3- آرمان مهران فر (خوزستان) 4- حسن غلامی (فارس) 5- رضا کشوری (لرستان) و محمدجواد رضایی (مازندران)

فنی‌ترین کشتی گیر: حامد رضایی (خوزستان) در وزن 54 کیلوگرم

همچنین نتایج مسابقات کشتی آزاد نوجوانان عمومی کشور که روز چهارشنبه 7 بهمن ماه برگزار شد به شرح زیر است:

رقابت های عمومی (اوپن) کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور با شسرکت 365 کشتی‌گیر از 29 استان در قالب 31 تیم در 7 دور و با انجام 385 کشتی در خانه کشتی شماره دو تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به این شرح است:

42 کیلوگرم: 1- سید علی عظیمی (کرمانشاه) 2- عرفان نجف نژاد (آذربایجان شرقی) 3- فرامرز ویسی (کرمانشاه) 4- یونس اردلان راد (همدان) 5- اکبر تیزدم (تهران) و مهدی وهاب زاده (آذربایجان شرقی) 7- امیرحسین نجار (توابع تهران) 8- امیرحسین مقصودی (لرستان) 9- امیرحسین حسن زاده (البرز) 10- مجتبی شهبازی (توابع تهران)

46 کیلوگرم: 1- امیرحسین خدابخش (مازندران) 2- مجید محمدی (خوزستان) 3- رضا علیزاده (مازندران) 4- حمید کیوان (ایلام) 5- مرتضی بیات (همدان) و حسین سیاری (البرز) 7- محمد ابراهیمی (مازندران) 8- سعید سبزعلی (لرستان) 9- امیرعلی اصغری (خراسان رضوی) 10- محمدحسین سپهرنیا (کرمانشاه)

50 کیلوگرم: 1- محسن محمد مراد نژاد (مازندران) 2- پوریا ترکمان (مرکزی) 3- احمد شعبان (لرستان) 4- محراب امامی (مازندران) 5- میلاد علی مرادی (البز) و عباس قربان پوری (مازندران) 7- سید حسین عبادی (مازندران) 8- امیرارسلان دارابی (تهران) 9- یوسف سلیمانی (خراسان رضوی) 10- حسین رحمانی (کرمانشاه)

54 کیلوگرم: 1- اشکان کوشکی (لرستان) 2- حسین رسولی (مازندران) 3- علی اکبر زرودی (مازندران) 4- کوروش شیخ انصاری (اصفهان) 5- مجتبی غلامی (همدان) و رضا عرب رودبارکی (گلستان) 7- علی میرزایی (البرز) 8- مبین گراوند (ایلام) 9- مهدی شیرزاده (توابع تهران) 10- مرتضی پورمرتضوی (تهران)

58 کیلوگرم: 1- مهدی شیرازی (تهران) 2- حسن آذری (مازندران) 3- مرتضی رخشانی (خراسان رضوی) 4- علی سیری (تهران) 5- صادق لطفی (کرمانشاه) و علیرضا دوستی (زنجان) 7- ستار عزیزی (لرستان) 8- رضا رفیعی (البرز) 9- علی شیخ اعظمی (مازندران) 10- امیرحسین هادی پور (لرستان)

63 کیلوگرم: 1- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) 2- سجاد مقصودی (توابع تهران) 3- حمید کریمی (مازندران) 4-  اکبر عالی ساری (اردبیل) 5- محسن کاوه (کردستان) و محمدحسین ایزدیاری (خوزستان) 7- رضا رک رک (لرستان) 8- مهدی حسن آبادی (کرمانشاه) 9- محمد شهبازنژاد (آذربایجان شرقی) 10- سلیمان الهی (خراسان شمالی)

69 کیلوگرم: 1- محمدرضا میرزایی (کرمانشاه) 2- احمدرضا نوری (تهران) 3- مبین درویشی (تهران)  4- امیرحسین بورزاد (مازندران) 5- سهیل فیضی (البرز) و بهزاد شادگونه (همدان) 7- میثم زارع (کرمانشاه) 8- علی سبزوار (لرستان) 9- امیررضا غلامی (مازندران) 10- حمیدرضا علی بخشی (همدان)

76 کیلوگرم: 1- پوریا طاهری (آذربایجان شرقی) 2- امیرحسین فوری (خراسان رضوی) 3- علی شکوری (مازندران)  4- علی سلمانی (تهران) 5- علی شیران (اصفهان) و پوریا افشاری (همدان) 7- اشکان قمریان (کرمانشاه) 8- علیرضا یوسفی (البرز) 9- امیرمحمد مختاری (همدان) 10- محمدامین آذرخش (فارس)

85 کیلوگرم: 1- سید ابوالفضل هاشمی (مازندران) 2- کاظم درویشی (مازندران) 3- محمدعلی آذرپیرا (تهران) 4- امیر حسین کریمی فر (خراسان رضوی)  5- عرفان ظهیری (البرز) و امیربهادر ترابی (البرز) 7- علیرضا سلطانی (کرمانشاه) 8- محمدحسین اخوان (همدان) 9- مجید توکلی (خراسان شمالی) 10- کوروش همتی (همدان)

100 کیلوگرم: 1- سید مهدی هاشمی (مازندران) 2- عرفان جعفری (مازندران) 3- امیرحسین زارع (مازندران) 4- علی رهبری (گیلان) 5- علیرضا عبدالهی (تهران) و متین فیضی (توابع تهران) 7- فرزام اسلامی نیا (مازندران) 8- امیرحسین فتوحی (فارس) 9- علی شهبازی (گیلان) 10- عباس نادری (همدان)

فنی ترین کشتی گیر: محمدرضا میرزایی (کرمانشاه)

کشتی فرنگی کشتی فرنگی نوجوانان رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان عمومی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر