کد خبر: 324337 A

با موافقت رئیس فدراسیون فوتبال؛

اردوی تیم ملی به دلیل مشکلات مالی لغو شد تا علی کفاشیان در جلسه‌ای با کارلوس کی‌روش موافقت خود را با مرخصی این مربی اعلام کند.

به گزارش ایلنا، سرمربی تیم ملی روز گذشته تهران را ترک کرد و تا اردوی بعدی تیم ملی که زمان آن نیز مشخص نیست به تهران برنمی‌گردد. سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته با موافقت شفاهی و ضمنی رییس فدراسیون فوتبال تهران را ترک کرده و به پرتغال رفته است.

پس از جلسه 7 ساعته برگزار شده میان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ریاست فدراسیون فوتبال و اسلامیان نایب رییس اول فدراسیون و افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم ملی، موافقت ضمنی و شفاهی کفاشیان با مرخصی کارلوس کی‌روش اعلام شد.

نکته جالب اینکه کی‌روش نیازمند مجوز کتبی کفاشیان برای رفتن به مرخصی نبود و به همین دلیل روز گذشته تهران را ترک کرد تا به مرخصی برود.

تیم ملی در فروردین ماه سال 95 مقابل تیم‌های هند و عمان در ورزشگاه آزادی به میدان خواهد رفت. اگر اردوی مد نظر کی‌روش در ابوظبی برپا نشود، به احتمال فراوان این سرمربی پرتغالی تا اردوی قبل از دو دیدار تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به ایران بازنخواهد نگشت.

 

کارلوس کی روش مرخصی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر