کد خبر: 290683 A

نمی‌دانم چرا روی برنز قفل شده‌ام؛

نماینده وزن -81 کیلوگرم تیم ملی جودو می گوید که بمب روحیه است و در تمام مسابقات شرکت خواهد کرد.

سعید ملایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه هیچ‌گاه از کسب موفقیت اشباع نمی‌شود، گفت: خودم هم مانده‌ام چرا این‌قدر با روحیه‌ام! هیچ‌گاه از تمرین و مسابقه دادن خسته نمی‌شوم و تشنه موفقیت‌ام.

وی درباره میزان آمادگی خود گفت: پنجشنبه هفته گذشته از مغولستان آمدم. دو روز استراحت کردم و بلافاصله به تمرینات تیم ملی رفتم تا آماده حضور در مسابقات گراند اسلم روسیه شوم.

ملایی با اشاره به سطح بالای مسابقات جایزه بزرگ معولستان گفت: باز هم برنز گرفتم. واقعا نمی‌دانم چرا روی مدال برنز قفل شده‌ام اما باید بالاخره این طلسم را بشکنم.

وی ادامه داد: فیلم تمام بازی‌هایی را که در نیمه‌نهایی به رقبای خود واگذار کرده‌ام دیدم و جزئیات فنی مسابقاتم را آنالیز کرده ام. باید هرطور شده در رقابت های پیش رو مدال خوشرنگ تری را کسب کنم.

نماینده وزن -81 کیلوگرم تیم ملی جودو در پاسخ به این سئوال که چه عاملی را دلیل شکست هایش در مراحل نیمه نهایی می داند گفت: بار  روانی روی من در مرحله ماقبل پایانی زیاد است. وقتی در چند تورنمنت پیاپی در یک مرحله شکست می خوری کمی روی آن حساس می شوی اما من قول می‌دهم این طلسم را بشکنم.

وی در خصوص مسابقات گراند اسلم روسیه گفت:‌این رقابت ها از 27 تیرماه آغاز می شود و من در نظر دارم با موفقیت در این تورنمنت رنکینگ ام را ارتقاء دهم.

ملایی افزود: در حال حاضر جزو 20 نفر اول جهان در وزن -81 کیلوگرم هستم و امیدوارم بتوانم به جمع 5 نفر نخست این وزن راه پیدا کنم.

مرد برنزی جودو در خصوص تاثیرات زارعیان روی کار ملی پوشان تصریح کرد:از تیم ملی جوانان با زارعیان بوده ام و می دانم که مربی کاربلدی است.

وی ادامه داد: کاری به نظر بقیه ندارم اما من با سرمربی تیم ملی راحت هستم و فکر می‌کنم تاثیر زیادی در کار من دارد.

ملایی با بیان این مطلب که برای موفقیت جودو باید من را فدای ما کنیم، گفت: اگر همه دست به دست هم دهیم می توانیم جودو را به جایگاه واقعی اش برسانیم.به طور مثال من و جواد (محجوب) به هم قول دادیم با تمام وجود بجنگیم تا از طریق رنکینگ سهمیه المپیک را کسب کنیم تا راه برای کسب سهمیه سوم از طریق قاره ای هموار شود.

جودو ﺑﺮﻧﺰ روحیه زارعیان ملایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر