کد خبر: 268762 A

ماندن در لیگ خیلی سخت شده

ایلنا: دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: نتیجه بازی ما با راه‌آهن به درد کسی نخورد.

رضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: مقابل راه‌آهن به نتیجه تساوی رسیدیم که این نتیجه اصلاً خوب نبود چون این مساوی به درد کسی نخورد.

سنگربان مسجد سلیمانی‌ها در ادامه متذکر شد: البته در این بازی تماشاگران خود را به دلیل محرومیت همراه نداشتیم. ما دو - سه موقعیت تک‌ به تک را خراب کردیم و البته شانس هم آوردیم چون حریف هم چند موقعیت خیلی خوب داشت که نتوانستند گل بزنند. به نظرم نتیجه تساوی عادلانه بود اما برای ما خوب نبود چون 2 امتیاز خانگی را از دست دادیم.

وی درباره ماندن تیمش در لیگ‌برتر اظهار داشت: صحبت برای ماندن یا افتادن الان زود است چون تا پایان فصل 15 امتیاز دیگر باقی مانده و ما اگر 8 امتیاز آن را بگیریم در لیگ برتر می‌مانیم. ما بازی‌های مستقیم با ملوان و استقلال اهواز داریم که 6 امتیازی است. البته تیم‌های دیگر پایین جدول هم شانس دارند و شرایط برای ماندن ما در لیگ برتر خیلی سخت شده است.

وی در مورد محرومیت تماشاگران تیمش مقابل راه‌آهن گفت: تماشاگران ما در بازی با پرسپولیس رفتار درستی نداشتند اما بازیکنان و مسئولان پرسپولیس هم در مورد اتفاقات آن بازی بزرگ‌نمایی کردند و بازی را به میدان جنگ تشبیه کردند. تیم ما یک بار دیگر هم چوب محرومیت تماشاگرانش را خورده بود و به نظر من اگر هواداران بودند راه‌آهن جرات نمی‌کرد از نیمه زمین جلوتر بیاید. امیدوارم هواداران ما در بازی‌های بعد کنار تیم باشند و کمک کنند تا نتایج خوبی بگیریم.

دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان در مورد بازی بعدی تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: فولاد الان در کورس قهرمانی است و در خانه  خودش مقابل ما بازی می‌کند. آنها شرایط خوبی در لیگ برتر دارند و بازی سختی خواهیم داشت. اما حسن کار این است که دو تیم فوتبال بازی می‌کنند. امیدوارم بازی خوبی شود و دست پر از اهواز برگردیم.

محمدی در پاسخ به این سوال که چرا در ترکیب تیمش جایی ندارد، گفت: الان درست نیست در این رابطه حرف بزنم چون اگر بخواهم کامل موضوع را بشکافم باشگاه من را جریمه خواهد کرد اما برای خودم هم جای سوال است چون وقتی دروازه‌بان خارجی آوردند من در تیم بازی می‌کردم و عملکرد خوبی هم داشتم. اگر اشتباه می‌کردم و من را ذخیره می‌کردند بحثی نبود اما بدون دلیل ذخیره‌ شده‌ام.

وی در پایان تاکید کرد: در این شرایط فقط تمرین می‌کنم و سکوت کرده‌ام چون دنبال حاشیه و جنجال نیستم. دعا می‌کنم تیمم نتیجه بگیرد اما خودم احساس می‌کنم بیرون نشستنم فنی نبوده است. به هر حال من همچنان امیدوارم و بیشتر تمرین می‌کنم چون اعتقاد دارم حقم را باید با بیشتر تمرین کردن بگیرم تا بازی کنم و برای تیمم مثمرثمر باشم.

بازی راه آهن فوتبال لیگ برتر نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر