کد خبر: 258949 A

بازیکنان‌ در بدترین روز خود بودند؛

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان عامل اصلی باخت تیمش مقابل شهرداری‌ارومیه را نبود تمرکز نزد بازیکنان در موقعیت‌های حساس دانست.

به گزارش ایلنا، غلامرضا مومنی‌مقدم با بیان این مطلب گفت: بازی سخت و نفس‌گیری را مقابل تیم قدرتمند شهرداری‌ارومیه برگزار کردیم. آنها از شرایط میزبانی به بهترین شکل استفاده کردند به طوری که بیش از 8 هزار تماشاگر در ورزشگاه 6 هزار نفری حضور داشتند.

وی افزود: بازیکنان میزان بدترین روز خودشان را از نظر روحی و جسمی پشت سر گذاشتند و در مقابل تیم شهرداری ارومیه یکی از  بهترین روزهای خودش را تجربه می کرد.در ست‌های اول و دوم بازیکنان دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند ولی نبود تمرکز نزد بازیکنان در موقعیت‌های حساس، عامل اصلی شکست ما در این دیدار بود.

مومنی‌مقدم با اشاره به حضور بازیکنان‌خارجی در تیم شهرداری‌ارومیه افزود: این تیم از کادر فنی متفکر و بازیکنان با تجربه‌ای بهره می‌برد که بازی‌کردن برابر این تیم در ارومیه برای هر تیمی سخت خواهد بود.

وی ادامه داد: امیدواریم 20 اسفندماه در بازی برگشت مقابل این تیم با حضور تماشاگران مشهدی بتوانیم باانگیزه و روحیه بالاتر بازی کنیم.

تیم میزان خراسان در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ‌برتر والیبال در 3 ست و با نتایج 25 بر 22، 36 بر 34 و 25 بر 10 مغلوب تیم شهرداری‌ارومیه شد.

بازی شهرداری مشهد والیبال ارومیه بازیکنان مقدم تمرکز مومنی بدترین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر