کد خبر: 248010 A

آرسنال ۵ - استون ویلا صفر؛

آرسنال با این پیروزی ۴۲ امتیازی و هم‌امتیاز ساوتهمپتون شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر، شاگردان ونگر پایین‌تر از این تیم در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

تیم فوتبال آرسنال در هفته بیست و سوم فوتبال لیگ برتر انگلستان با نتیجه ۵ بر صفر استون‌ویلا را شکست داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم‌های آرسنال و استون‌ویلا از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال انگلستان از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه امارات برابر هم قرار گرفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۵ بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.

آرسنال با آغاز مسابقه توپ و میدان را در اختیار گرفت و دقیقه ۸ در یک ضدحمله، مسوت اوزیل با حرکتی استثنایی توپ را پشت مدافعان حریف برای ژیرو فرستاد. مهاجم فرانسوی ‌آرسنال در حالی‌که تنها گوژان را پیش‌رو داشت، با یک ضربه چیپ توپ را به قعر دروازه استون‌ویلا فرستاد.

آرسنالی‌ها در نیمه نخست فرصت‌های دیگری‌ هم برای گشودن دروازه‌ حریف داشتند اما تلاش شاگردان ونگر در این نیمه، غیر از تکل گل ژیرو به جای نرسید تا میزبان با برتری یک بر صفر به رختکن برود.

با شروع نیمه دوم توپچی‌های لندن فشار زیادی روی دروازه استون‌ویلا آوردند و دقیقه ۵۶ مسوت اوزیل با کار گروهی بازیکنان آرسنال در محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و با یک ضربه دقیق نتیجه را ۲ بر صفر کرد. پس از این گل شیرازه استون‌ویلا از هم پاشید و دقیقه ۶۳ تئو ولکات با یک حرکت انفرادی به دفاع این تیم زد و پس از جا گذاشتن مدافع استون‌ویلا، با یک شوت محکم سومین گل میزبان را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۵ گوژان در برخورد با مهاجمان آرسنال مرتکب خطای پنالتی شد. سانتی کازورلا این پنالتی را به وسط دروازه و جایی که گوژان ایستاده بود زد اما ضربه او پس از برخورد به دست سنگربان ویلا به کنج دروازه رفت تا حساب کر ۴ بر صفر به سود آرسنال شود.

کازورلا در دقیقه پایانی بازی در نقش سازنده گل ظاهر شد. پاس او روی خط هجده قدم به هکتور برلین رسید و این بازیکن با یک ضربه فنی که بیشتر شبیه پاس بود، توپ را به کنج سمت راست دروازه استون‌ویلا فرستاد تا پس از برخورد به تیر عمودی درون دروازه گوژان جای بگیرد و این دیدار با نتیجه ۵ بر صفر به سود میزبان تمام شود.

آرسنال با این پیروزی ۴۲ امتیازی و هم‌امتیاز ساوتهمپتون شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر، شاگردان ونگر پایین‌تر از این تیم در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

در آخرین دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلستان تیم‌های ساتهمپتون و سوانسی از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف یکدیگر رفته‌اند.

بازی فوتبال لندن لیگ برتر لیگ برتر فوتبال تیم آرسنال صفر ویلا استون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر