کد خبر: 1186181 A

جیمی کاراگر فاش کرد که سال گذشته یک پیام خصوصی عصبانی از لیونل مسی در اینستاگرام دریافت کرد که او را "خر" خطاب کرده بود!

به گزارش ایلنا، جیمی کاراگر فاش کرد که سال گذشته یک پیام خصوصی عصبانی از لیونل مسی در اینستاگرام دریافت کرد که او را "خر" خطاب کرده بود!

پنجره نقل و انتقالات تابستانی گذشته شاهد جابجایی دو بازیکن بزرگ مدرن بود که مسی بارسلونا را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرد و کریستیانو رونالدو از یوونتوس به منچستریونایتد بازگشت.

در آن زمان بحث های زیادی در مورد شایستگی هر دو انتقال وجود داشت و همچنین بحث قدیمی در مورد اینکه چه کسی بازیکن بهتر است بار دیگر مطرح شد. کاراگر، بازیکن سابق لیورپول که به کارشناس فوتبال تبدیل شده، با خرید هیچ کدام قانع نشد و بازگشت رونالدو به اولدترافورد را با انتقال مسی به پاری سن ژرمن مقایسه کرد.

کاراگر جمعه شب برای پیروزی مهم 3-0 نوریچ مقابل واتفورد، کارشناس اسکای اسپورت بود. هنگامی که بازی به پایان رسید، هم او و هم گری نویل تیم های سال خود را انتخاب کردند.

کاراگر

در اینجا نحوه تبادل نظر در اسکای اسپورت بین کاراگر، نویل و مجری یعنی دیوید جونز را می‌خوانید:

کاراگر: "مسی، نه. ما در ابتدای فصل این بحث را داشتیم، رونالدو یا مسی؟ من سمت مسی بودم. او [نویل] سمت رونالدو بود، اما متأسفانه، اگرچه او..."

نویل: "او از تو راضی نیست، مسی؟"

کاراگر: "نه، او اصلا از من راضی نیست."

نویل: "چرا؟"

کاراگر: "در اوایل فصل، در کنار رونالدو کمی نظر داشتم. فکر نمی کردم خرید خوبی برای یونایتد باشد و من مثال مسی را گفتم. فکر نمی‌کردم مسی خرید فوق‌العاده‌ای برای پاری سن ژرمن باشد."

جونز: "این در برنامه فوتبال دوشنبه شب بود، اینطور نیست؟"

کاراگر: "بله، دربرنامه فوتبال دوشنبه شب بود و من یک پیام خصوصی در اینستاگرام دریافت کردم..."

جونز: "از خود مسی؟"

کاراگر: "از خود مسی. من پیام خصوصی را نشان نخواهم داد، اما او اساساً من را الاغ خطاب کرد."

جونز: "پس او برنامه را تماشا می‌کند؟"

کاراگر: "او برنامه را تماشا می کند، بنابراین امیدوارم که او نیز جمعه شب را تماشا کند، زیرا لیونل من کاملاً شما را دوست دارم. بهترین بازیکن تمام دوران - و در مقایسه با شما، من یک الاغ بودم، این را قبول دارم. اما شما وارد این تیم نمی‌شوید! شما به اندازه کافی خوب بازی نکرده اید، حتی اگر در تابستان قهرمان کوپا آمریکا شده باشید. کنار گذاشتن نظر مردم مانند نظر برای محمد صلاح، کافی نیست."

کاراگر بعداً ویدیویی از این بحث را در توییتر منتشر کرد و نوشت: "افتخار دارم که اسطوره لیونل مسی مرا را خر خطاب می‌کند!"

کاراگر در ماه سپتامبر در جریان یک مناظره داغ با نویل، زمانی که مدافع سابق یونایتد در حال مطرح کردن دلایل خود برای رونالدو بود، از مسی حمایت کرد. کاراگر در اسکای اسپورت گفته بود: "مسی شما را به جایی می برد که نمی توانید آنچه را که می بینید، باور کنید. رونالدو کارهایی را انجام می دهد که سایر بازیکنان می‌توانند انجام دهند."

"شما قبلا دیده اید که یک نفر یک ضربه سر عالی به ثمر برساند، ضربات ایستگاهی، همه آن چیزها. مسی می‌تواند کارهایی را انجام دهد که قبلاً ندیده بودیم و بله نزدیک است. اما از نظر گلزنی، این درست نیست. فکر می‌کنم سر و صدای زیادی در مورد یونایتد و بهترین بازیکنان به راه افتاده است و فکر می‌کنم شما [نویل] کمی سرگردان شده‌اید.»

تیم منتخب سال کاراگر: جیانلوئیجی دوناروما، ترنت الکساندر-آرنولد، روبن دیاز، جورجیو کیه‌لینی، لئوناردو اسپیناتزولا، کوین دی بروین، انگولو کانته، مارکو وراتی، کیلیان امباپه، رابرت لواندوفسکی، محمد صلاح.

تیم منتخب سال نویل: جانلوئیجی دوناروما، ژائو کانسلو، لئوناردو بونوچی، جورجیو کیه‌لینی، لئوناردو اسپیناتزولا، جاشوا کیمیچ، جورجینیو، مارکو وراتی، محمد صلاح، ارلینگ هالند، کیلیان امباپه.

انتهای پیام/
بارسلونا لیونل مسی پاری سن ژرمن جیمی کاراگر کاراگر و مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر