کد خبر: 1182755 A

رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان کشور با قهرمانی استان مازندران در شهر گرگان به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه ی انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم طی روزهای 22 تا 24 دی ماه در مجموعه ی آزادی شهر گرگان برگزار و در پایان تیم مازندران، تهران و کرمانشاه به ترتیب عنوان های اول تا سوم را بدست آوردند و نفرات برتر مشخص شدند.

بر اساس چرخه ی انتخابی تیم ملی نفرات اول این مسابقات، جواز حضور در رقابت های کشتی قهرمانی آسیا که اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ماه سال 1401 در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود را بدست آوردند.

اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- رضا مؤمنی (مازندران) 2- احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی الف) 3- علی خرم دل (تهران الف) و شهداد خسروی (البرز الف) 5- صابر خانجانی (مازندران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه الف- ششم) 7- رضا خلاقی (خراسان رضوی) 8- میثم فیروزآبادی (همدان الف) 9- مهدی جوکار (گیلان) 10- یوسف کارگر (یزد) (توضیح اینکه در این وزن رضا اطری فینالیست شده بود و به دلیل سر وزن نرسیدن در روز دوم از جدول مسابقات حذف و نفرات یک رده بالاتر آمدند)

61 کیلوگرم: 1- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) 2- محمدباقر یخکشی (مازندران) 3- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف) 5- محمد نامجومطلق (گیلان) 6- سیدرضا سیدعزیزی (سیستان و بلوچستان) 7- سجاد ترغو (خراسان رضوی) 8- اسماعیل صمدی (مازندران) 9- سجاد صالح پور (اصفهان) 10- محمدیاسین عبادی (قشم)

65 کیلوگرم: 1- رحمان عموزاد (مازندران) 2- مرتضی قیاسی (لرستان) 3- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) و رحمان رحیم پور (فارس) 5- افشین خوشبخت (البرز الف) و محمدرضا باقری (مازندران) 7- مرتضی درزی (بوشهر) 8- یوسف جابری (توابع تهران) 9- سعید جوکار (خوزستان) 10- علی علیزاده (کیش)

70 کیلوگرم: 1- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- علی اکبر فضلی (مازندران) 3- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران) 5- عزت اله لشگربلوکی (گلستان) 6- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) 7- اشکان کوشکی (لرستان) 8- محمدرضا عسگرپور (فارس) 9- محمد زمانی (تهران) 10- امیرحسین سبزعلی (کیش)

74 کیلوگرم: 1- یونس امامی (تهران) 2- محمدصادق فیروزپور (مازندران) 3- حامد رشیدی (کرمانشاه) و محمدرضا سرگو (البرز) 5- امیرحسین حسینی (توابع تهران) و فریبرز بابایی (مازندران) 7- جابر نژادی (کرمان) 8- محمد شهبازنژاد (آذربایجان شرقی) 9- محسن کوچ نژاد (قزوین) 10- صائب تقی زاده (سمنان)

79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی (مازندران) 2- بهمن تیموری (کرمانشاه) 3- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران) 5- محمدحسین نوروزیان (کردستان) 6- هاشم نوذری کیا (کهگیلویه و بویراحمد) 7- محراب بای (گلستان) 8- علیرضا کریمی (البرز) 9- الیاس طریقی (گیلان) 10- علی غلامی (آذربایجان شرقی)

86 کیلوگرم:1- محسن مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2- مجتبی اصغری (گیلان) 3- علی منصوری (گلستان) و عزت اله اکبری (مازندران) 5- رضا مظفری (مازندران الف) و جواد فتح خانی (تهران الف) 7- سجاد غلامی (البرز الف) 8- هادی وفایی پور (همدان الف) 9- عارف رنجبری (البرز) 10- محمد برقک (گلستان)

92 کیلوگرم: 1- امیرحسین فیروزپور (مازندران) 2- احمد بذری (مازندران) 3- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف) 5- عادل حق بین (گیلان) و امیر محمدی (خراسان شمالی) 7- هاشم مرادی (سیستان و بلوچستان) 8- علی سبزی (مرکزی) 9- حسین شهبازی (تهران) 10- علیرضا پیری (زنجان)

97 کیلوگرم: 1- محمدحسین محمدیان (مازندران) 2- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)  3- حسین رمضانیان (قشم) و میثم عبدی (تهران) 5- سجاد عزیزی (توابع تهران) و دانیال شریعتی نیا (همدان الف) 7- عرفان حسین زاده (آذربایجان شرقی) 8- جواد نظری (کرمانشاه الف) 9- محمدحسن رستمی (گیلان) 10- آرمان کاظمی (لرستان الف)

125 کیلوگرم: 1- یداله محبی (کرمانشاه) 2- سید مهدی هاشمی (مازندران)  3- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف) 5- محمد علی تبار (گلستان) 6- سیدامیررضا صحرایی (مازندران) 7- امیرمحمد احمدی (مرکزی) 8- سیداحمد رسولی (گلستان) 9- رضا صارمی اصل (کیش) 10- مرتضی جان محمدزاده (آذربایجان شرقی)

رده بندی تیمی: 1- مازندران 165 امتیاز 2- تهران 103 امتیاز 3- کرمانشاه 84 امتیاز 4- همدان 67 امتیاز 5- لرستان 60 امتیاز 6- گلستان 58 امتیاز 7- البرز 54 امتیاز 8- گیلان 52 امتیاز 9- خراسان رضوی 48 امتیاز 10- آذربایجان شرقی 43 امتیاز

انتهای پیام/
فدراسیون کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر