کد خبر: 1182573 A

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال به پایان رسید و برخی بازیکنان عملکرد خوبی در ترکیب تیم‌هایشان داشتند.

به گزارش ایلنا، هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر هم به پایان رسید و مطابق هر هفته تیمی منتخب از برترین بازیکنان تشکیل دادیم:

 

حسین پورحمیدی (آلومینیوم)

گلر آلومینیوم که عملکرد خوبی در فصل جاری در ترکیب تیمش داشته روز درخشانی مقابل سپاهان پشت سر گذاشت و می‌توان گفت چهره اصلی کلین شیت و یک امتیاز امروز اراکی‌ها مقابل سپاهان بود. او سه مهار و ۲ خروج موفق داشت و یک موقعیت خیلی خوب از تیم حریف گرفت. 

مدافع راست: کوین یامگا (استقلال)

مدافع استقلال هفته به هفته بهتر می‌شود و عملکرد مناسب‌تری از خودش به نمایش می‌گذارد. او علاوه بر عملکرد خیلی خوب هفته گذشته و زدن دو گل، امروز هم در ترکیب تیمش درخشید و یک گل زد و یک پاس گل داد تا چهره ویژه برتری پررنگ تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان باشد.

مدافع میانی: سیاوش یزدانی (استقلال)

مدافع میانی استقلال هم روز خوبی را پشت سر گذاشت و روی توپ های هوایی مدیریت خوبی داشت و در زمین هم بارها با قطع توپ و تکل های به موقع از دروازه آبی ها موقع حملات حریف دفاع کرد و مانع شکل گیری موقعیت‌های خطرناک شد تا در کلین شیت استقلال نقش موثری داشته باشد.

مدافع میانی: هادی محمدی (تراکتور)

مدافع میانی تراکتور در روزی که تیمش عملکرد خوبی مقابل نساجی به نمایش نداشت خودش عملکرد فردی قابل قبولی به نمایش گذاشت و در دفاع کم اشتباه ظاهر شد و از سمت او موقعیتی روی دروازه شکل نگرفت و از سمت دیگر تک گل تیمش را به ثمر رساند تا سرخپوشان تبریزی از این شکست فرار کنند. 

مدافع چپ: پوریا آریاکیا (آلومینیوم اراک)

مدافع چپ رونده و تکنیکی اراکی ها مقابل سپاهان خوب بود و علاوه بر اینکه سمت راست سپاهان را در حملات از کار انداخته بود چند نفوذ خوب هم داشت و یکی دو موقعیت خوب روی ارسال‌هایش ایجاد کرد تا در بازی امروز و تساوی بدون گل مقابل طلایی پوشان از نفرات خوب و مفید تیمش باشد. 

هافبک دفاعی: مسعود ریگی (سپاهان)

سپاهان روز خوبی را مقابل آلومینیوم پشت‌سر نگذاشت و نتوانست برنامه هایش را مقابل شاگردان خطیبی به درستی پیاده کند ولی در این میان مسعود ریگی روز خوبی را در میانه میدان سپری کرد و توانست با قطع توپ‌های به موقع حملات حریف را دچار سکته کند و از عقب میدان عمل بازیسازی را هم به خوبی انجام داد ولی عملکرد خوبش کاری از پیش نبرد. 

هافبک هجومی: آیاندا پاتوسی (فولاد خوزستان)

هافبک آفریقایی روز درخشانی مقابل پدیده پشت سر گذاشت و نقش اول برتری خوبی که اهوازی‌ها مقابل حریف مشهدی کسب کردند را ایفا کرد. او در این دیدار یک گل به خوبی به ثمر رساند و دو شوت در چهارچوب داشت. سه پاس کلیدی به ثبت رساند و پنج باز پس‌گیری توپ در این دیدار داشت. 

هافبک هجومی: مهدی ترابی (پرسپولیس)

پرسپولیس هم عملکرد دلچسبی مقابل فجرسپاسی به نمایش نگذاشت ولی مهدی ترابی با هوشمندی و فرصت طلبی خوب خودش روی تک موقعیتی که گیرش آمد ضربه دقیقی به ثمر رساند و تفاوت را رقم زد تا سرخپوشان با یک تساوی دیگر دو امتیاز فاصله‌شان با استقلال صدرنشین بیشتر نشود و نیم فصل را با یک پیروزی خوب به پایان برسانند. ترابی علاوه بر گلزنی ۶ پاس کلیدی و ۶ بازپسگیری توپ داشت. 

مهاجم: شروین بزرگ (صنعت نفت)

زیر نظر علیرضا منصوریان بهترین روزهای فوتبالی خودش را سپری می‌کند و رفته رفته در ترکیب آبادانی ها جا می‌افتد. بزرگ در دیدار با هوادار ستاره بی چون و چرای تیمش بود که برتری دو گله را در این بازی رقم زد. او یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد تا ستاره زمین باشد و ۳ امتیاز با ارزش به واسطه درخشش او در حساب آبادانی ها ثبت شد. 

مهاجم: لوسیانو پریرا (فولاد خوزستان)

فوتبال و درخشش برای او سن و سال نمی‌گذارد و با این سن و سال هنوز یکی از بهترین مهاجمان لیگ است. پریرا در بازی مقابل پدیده یکی از دو گل تیمش را به ثمر رساند و در پایان نیم فصل یکی از مدعیان اصلی آقای گلی محسوب می‌شود.

 

lineup

انتهای پیام/
تیم منتخب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر