کد خبر: 1159866 A

کسب ۱۱ پیروزی برای هر مربی رویایی و آرزوی بزرگ است

سرپرست تیم ملی ایران در خصوص اسکوچیچ، نتایج تیم ملی، مهدی طارمی و صعود ایران به جام جهانی حرف زد.

مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی ایران در گفت وگو با ایلنا، در خصوص شرایط این روزهای تیم ملی اظهار داشت: تیم با حمایت کامل فدراسیون فوتبال، تدابیر کادرفنی، تلاش‌های بازیکنان با کسب بهترین نتایج در صدر جدول گروه قرار دارد و در آستانه حضور در جام جهانی است.

وی ادامه داد: باید به احترام این تیم ملی، به احترام مربیان و بازیکنان ایران کلاه از سر برداشت و به احترام شان ایستاد و تشویق شان کرد، تیم‌های بزرگی همچون ایتالیا و پرتغال باید شانس‌هایشان را در مرحله پلی‌آف امتحان کنند اما ایران در آسیا بهترین تیم است.

سرپرست تیم ملی در خصوص شرایط مهدی طارمی افزود: طارمی یکی از بهترین بازیکنان از لحاظ فنی و اخلاقی است، یک سوتفاهم و اختلاف درون خانوادگی است و به طور حتم حل خواهد شد. من بهتر از هر فرد دیگری می‌دانم اسکوچیچ چقدر به مهدی طارمی علاقه داشته و او را مانند پسرش دوست دارد

خورشیدی در خصوص انتقادهایی که از وی در مورد نشستن روی نیمکت تیم ملی می شود خاطر نشان کرد: نزدیک به سه دهه است که در فوتبال هستم. معاون باشگاه استقلال بوده‌ام، در برزیل بالاترین کلاس پیشرفته مربیگری را پشت سر گذاشته‌ام و در حال گرفتن دکترای مدیریت راهبردی سازمان‌های ورزشی هستم و تلاش می کنم بهترین عملکرد را در پست سرپرستی تیم ملی داشته باشم

وی در پایان در خصوص انتقادهایی که از اسکوچیچ می شود گفت: اسکوچیچ مظلوم‌ترین سرمربی تاریخ تیم ملی فوتبال ایران است.ویلموتس با آن همه پول بدترین نتایج را گرفت و تا حذف شدن از مرحله قبلی مقدماتی جام جهانی پیش رفتیم اما با اسکوپیچ چه نتایجی گرفتیم.کسب ۱۱ پیروزی  برای هر مربی رویایی و آرزوی بزرگ است.

انتهای پیام/
تیم ملی ایران مجتبی خورشیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر