کد خبر: 1158706 A

باشگاه پیکان بین دو نیمه مسابقه هفته پنجم برابر فجر سپاسى در مراسمى یاد و خاطره سردار شهید حسن تهرانى مقدم را گرامى داشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومى باشگاه پیکان همزمان با سالروز شهادت سردار اسلام شهید حسن تهرانى مقدم ، رییس فقید و ابدى هیات مدیره باشگاه پیکان ، بین دو نیمه مسابقه هفته پنجم برابر فجر شهید سپاسى مدیرعامل و اعضاى هیات مدیره باشگاه از خانواده شهید تهرانى مقدم تجلیل کردند.

اکبر محمدى مدیرعامل و اسحاق اینانلو رییس هیات مدیره باشگاه پیکان با قدردانى از حضور خانواده شهید تهرانى مقدم ، سابقه حضور این شهید بزرگ در هیات مدیره باشگاه پیکان را برگ زرینى در تاریخ این باشگاه پیکان دانسته و بر آمادگى این مجموعه به منظور توسعه اقدامات فرهنگى که مورد علاقه و توجه ایشان قرار داشته تاکید کردند.

در این مراسم با اهداى تابلو فرش مزین به تصویر شهید تهرانى مقدم همچنین پیراهن شماره ١٠ باشگاه پیکان که شماره مورد علاقه شهید تهرانى مقدم بود و با حضور سردار محمد تهرانى مقدم برادر شهید و ناصر شهسوارى دوست نزدیک شهید و مدیرعامل سابق باشگاه پیکان یاد و خاطره رییس اسبق هیات مدیره این باشگاه گرامى داشته شد.

شهید تهرانى مقدم از سرداران و فرماندهان علاقمند به حوزه ورزش کشور بود که در مقاطعى ریاست هیات مدیره باشگاههاى پیکان ،صباباطری و ابومسلم را بر عهده داشت و در آبان ماه سال ١٣٩٠ به درجه رفیع شهادت نایل شد.

انتهای پیام/
پیکان تهران فجرسپاسی شهید تهرانی مقدم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر