کد خبر: 1153388 A

سرمربی تیم هوادار تهران درباره شرایط این تیم پس از برتری مقابل شهرخودرو صحبت کرد.

رضا عنایتی در گفتگو با ایلنا درمورد برتری برابر شهرخودرو مشهد گفت: خدا را صد هزار مرتبه شکر پس از سه بازی که خیلی تحت فشار بودیم چون بازی خوبی به نمایش می‌گذاشتیم ولی نتیجه نمی‌گرفتیم. تیم‌هایی که به لیگ برتر راه پیدا می‌کنند وارد یک چالشی می‌شوند و ما هم در همین چالش بود که خداراشکر در بازی با شهر خودرو از آن خارج شدیم.

او ادامه داد: باید به تیم خوب شهرخودرو خسته نباشید بگویم. تیم ما هم در نیمه اول و هم نیمه دوم روی حریف تسلط داشت و در دیداری که سه امتیاز حساس داشت با پیروزی از زمین خارج شویم. باید سریع از این جو پیروزی خارج شویم و ریکاوری کنیم و برای بازی‌های بعدی آماده شویم چون لیگ بازی‌های سختی دارد اما امیدوارم که روند رو به رشد داشته باشیم و موفقیت‌های دیگری کسب کنیم.

سرمربی تیم هوادار در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسید عده‌ای منتظر شکست او بودند، گفت: من به این مسائل فکر نمی‌کنم این مسائل در محدوده فکری من نیست. تلاش من روی کار با تیم است و اعتقاد قلبی دارم که بازیکنان هوادار حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و مطمئنا در ادامه شرایط بهتر هم می‌شود.

هوادار می‌تواند پدیده لیگ باشد؟ عنایتی در پاسخ به این سوال گفت: ما همانطور که در این چهار هفته نشان دادیم قابلیت‌های زیادی داریم تمام تلاشمان را خواهیم کرد که امتیازات بیشتری کسب کنیم و لیگ تازه شروع شده است. با سختی کار شناخت داریم و رفته رفته بهتر می‌شویم.

رضا عنایتی درمورد حضور داریوش شجاعیان و روح الله باقری در هوادار گفت: ما با اطلاع و آگاهی کامل بازیکن جذب کردیم و تمام آنهایی که به ما اضافه شده‌اند مطمئنا می‌توانند برای ما کارایی داشته باشند. داریوش شجاعیان و روح الله باقری از بازیکنان باتجربه و با کیفیت هستند و همینطور محمد قاضی که یک کاپیتان به تمام معناست و همه آنها را با آگاهی کامل جذب کردیم که با آنها رو به جلو می‌رویم.

عنایتی با تمجید از محمد قاضی گفت: قاضی علاوه بر اینکه کار فنی رو به جلو و پیشرفت داشته یک کاپیتان تمام عیار در داخل و خارج از زمین است که کارش را به خوبی انجام می‌دهد و امیدوارم همینطور رو به رشد باشد. او سعی دارد نشان بدهد که سن فقط یک عدد است و در بازی با شهرخودرو دیدید که فوق العاده پرتلاش و خوب ظاهر شد.

او در پاسخ به این سوال که با حضور سیستم کمک داور ویدیویی موافق است یا خیر گفت: مسلما اگر این اتفاق بیفتد اشتباهات به حداقل خواهد رسید و امیدوارم این اتفاق خیلی زود برای لیگ ما هم بیفتد.

سرمربی هوادار درمورد تعطیلات لیگ برتر گفت: تعطیلات آنچنانی نیست و یک وقفه دو هفته ای است که سعی می‌کنیم در این نقاط قوت و ضعف خودمان را برطرف کنیم و از این وقفه استفاده کنیم.

مهاجم اسبق تیم ملی درباره رویارویی با سوریه و لبنان همچنین عنوان کرد: مطمئنا تیم ملی با بضاعتی که دارد و شرایطی که فوتبالیست‌های ما در داخل و خارج از ایران امیدوارم که خیلی راحت به جام جهانی صعود کنیم و در این دو مسابقه هم پیروز شویم.

او در پایان گفت: جا دارد از مدیریت باشگاه هم تشکر کنم که در آستانه بازی با شهرخودرو به بازیکنان پرداختی داشتند و روحیه تیم تقویت شد که امیدوارم در ادامه مسیر هم در شرایط خوبی داشته باشیم.

 

انتهای پیام/
رضا عنایتی لیگ برتر فوتبال i هوادار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر