کد خبر: 1152979 A

وینگر تیم سپاهان عقیده دارد تیمش شایسته شکست مقابل ذوب آهن نبود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا خلعتبری پس از شکست مقابل ذوب آهن در جمع خبرنگاران حرف هایش را اینطوردر مورد شرایط بازی آغاز کرد: بازی خوبی بود، خوب شروع کردیم، یک پنالتی از دست دادیم و این جزئی از فوتبال است که برای بازیکنان بزرگ هم رخ می‌دهد و چیزی از ارزش‌های شهباززاده کم نشده است. برای گرفتن سه امتیاز آمده بودیم تا شرایط خود را در جدول بهتر کنیم ولی فوتبال است، ذوب آهن از تک موقعیت خود استفاده کرد و بعد از اینکه تیم ما ده نفره شد ضدحمله داشتند و موقعیت ایجاد کردند.

وی ادامه داد: برد ذوب آهن را تبریک می‌گویم، با این تیم رقیب هستیم ولی هم شهری ما هستند که برای آنها در ادامه فصل آرزوی موفقیت می‌کنم. این باخت چیزی از ارزش‌های سپاهان کم نکرد، بازی بعدی با تراکتور است که تمام تلاش خود را می‌کنیم سه امتیاز آن را بگیریم و این باخت را فراموش کنیم، هرچند شکست ناراحت کننده است.

بازیکن تیم سپاهان با بیان اینکه اگر اجازه داشتم راجع به داوری صحبت می‌کردم، حرف هایش را از سر گرفت و گفت: در سه هفته اول لیگ داوران جوان خوبی بازی ما را قضاوت کردند، داور دربی اصفهان حیدری بود که اجازه ندارم راجع به این داور نظر دهم. صحنه‌ای که در محوطه جریمه روی من اتفاق افتاد خطا نبود، من اهل دروغ نیستم و نمی توانم دروغ بگویم که پنالتی بوده است. قبل از گل ذوب آهن کرنر شد که داور نگرفت و اعتراضات طبیعی است.

خلعتبری در مورد اخراج علی محمدی هم صحبت کرد و گفت: علی محمدی نباید اخراج می‌شد، چند بار آن صحنه را دیدم برخوردی صورت نگرفت و داور اگر قصد کارت دادن داشت باید به هردو بازیکن کارت زرد را نشان می‌داد.

بخش پایانی صحبت های خلعتبری هم در مورد هوادار سپاهان بود: بعد از بازی این خبر را شنیدیم که بسیار ناراحت کننده بود، محرم نویدکیا قبل از بازی از هواداران خواهش کرد دنبال اتوبوس نیایند زیرا جاده لغزنده است. به خانواده این هوادار تسلیت می‌گویم و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقی نباشیم زیرا پشت ما به این هواداران گرم است.

انتهای پیام/
سپاهان اصفهان محمدرضا خلعتبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر