کد خبر: 1152545 A

سرمربی تیم فوتبال پدیده از شرایط تیمش در آستانه دیدار هفته چهارم تیمش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از بازی هفته چهارم تیم فوتبال شهر خودرو مقابل هوادار تهران درباره وضعیت تیمش گفت: تیم ما تیم تغییراتی زیادی داشته است اما پس از باز شدن پنجره می‌توانیم تیم بهتری داشته باشیم، جلسات تمرینی خوبی داشتیم و نیاز است تا بچه‌های ما به هماهنگی برسند و می‌توانیم برای دیدارهای آینده به وضعیت بهتری برسیم. شهر خودرو برای بهتر شدن زمان می‌خواهد، اما به نظر من تیم خوبی می‌شویم و روزهای خوبی را پیش رو داریم.

سرمربی شهر خودرو در واکنش به شرایط تیم هوادار پاسخ داد: هوادار تیم خیلی خوبی است، من تجربه حضور در دسته اول را دارم و با 5-6 تیم به لیگ برتر آمده‌ام و می‌دانم تیم بالا آوردن از لیگ یک خیلی سخت است؛ عنایتی و دوستانش با صعود هوادار به لیگ برتر کار بزرگی انجام دادند. باز هم می‌گویم صعود از لیگ یک به لیگ برتر خیلی سخت است. هوادار تیم خوبی است و به دیدارهایی که در آن شکست خورده نگاه نمی‌کنیم. بازی سختی پیش رو داریم.

اکبر میثاقیان درباره شرایط امتیازی دو تیم در جدول رده‌بندی توضیح داد: این بازی خیلی مهم است چرا که تیم ما یک مسابقه را باخت و در یک مسابقه هم به میدان نرفت و از بازی اول هم یک امتیاز گرفتیم؛ اطمینان دارم دیدار با هوادار خیلی سخت خواهد شد، زیرا حریف تیم خوب و جوانی است و مربیان جوانی هم دارد. البته شهر خودرو هم با اضافه شدن نفرات جدید یکدست شده است و تیم خیلی خوبی در اختیار داریم و مطمئنم که فردا بازی خیلی خوبی خواهد شد و امیدوارم نتیجه بگیریم.

میثاقیان درباره شرایط مالی شهر خودرو در ادامه لیگ برتر گفت: تیم ما مالک شخصی دارد، آقای حمیداوی و من هم در این گونه تیم‌ها زیاد کار کرده‌ام و می‌دانم وضعیت برای این گونه تیم‌ها خیلی سخت است؛ مالکیت در تیم‌های شخصی هزینه‌بر است. از حمیداوی به خاطر ماندن پای شهر خودرو تشکر می‌کنم، زیرا فوتبال مشهد الان با شهر خودرو است.

وی افزود: من یک ابومسلمی هستم، زمانی مشهد تیم‌هایی مثل ابومسلم و پیام را داشت، الان تیم پیام به لیگ دسته دو آمده و تیم خریده اما ابومسلم دیگر وجود ندارد. الان هم دوست داریم شهر خودرو پا بگیرد و مانند زمانی که به لیگ قهرمانان آسیا رفت، به همان شرایط برسد. البته این کار زمان‌بر است، چرا که نفرات خوب و جوانی در اختیار داریم و اطمینان دارم فوتبال خراسان کمک خواهد کرد تا دوباره شهر خودرو پا بگیرد.

اکبر میثاقیان در واکنش به رویارویی با رضا عنایتی و نبرد دو ابومسلمی توضیح داد: رضا عنایتی را من به فوتبال آوردم، او در سال 78 در تیمی به نام مشهددوام بازی می‌کرد، اما خودم رضا را به تیم خودم (ابومسلم) آوردم و از همان موقع تبدیل به رضا عنایتی الان شد که یکی از بهترین مهاجمان ایران بود.

سرمربی شهر خودرو درباره برنده نبرد استاد و شاگرد پاسخ داد:‌ ان‌شاءالله ما می‌بریم (باخنده)؛ البته هر تیمی بدود و بجنگد برنده خواهد شد. قاعده فوتبال این‌چنین است.

انتهای پیام/
پدیده مشهد اکبر میثاقیان هوادار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر