کد خبر: 1146110 A

سرمربی تیم امید درباره وضعیت اردوها و حضور بازیکنان لیگ برتری صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی مهدوی کیا درمورد رویارویی تیم‌های پیکان تهران و نفت مسجد سلیمان گفت: بازی زیاد جالب نبود. طبیعی است چون در هفته اول لیگ برتر هستیم و طول می کشد تا تیم ها به شرایط آرمانی برسد. امیدوارم در ادامه راه بازی های بهتری را شاهد باشیم.

او درباره شرایط تیم امید گفت: شرایط خوب است هرچند از تیم‌های دیگر عقب هستیم و حریفان ما مدت‌هاست در اردو به سر می‌برند و ما تمرینات تیم را دیر شروع کردیم و این هفته هم بخاطر هفته نخست لیگ برتر بازیکنان را در اختیار نداشتیم و ان شالله بتوانیم تیم خوبی را بسازیم.

سرمربی تیم امید درباره مشکل حضور بازیکنان لیگ برتری در اردوها گفت: این مشکل همیشه بوده است و پیشنهاد دادیم که مسابقات مقدماتی المپیک در روزهای فیفا باشد و باشگاه‌ها بازیکنان شان را لازم دارند و تیم ملی هم اهمیتت دارد. با این حال این دوره از مسابقات در روزهای فیفا نیست و باید با همین شرایط بازی کنیم. فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال برنامه‌ریزی کرده اند تا نه باشگاه ها متضرر شوند و نه تیم ملی، یعنی هم باشگاه ها بتواند از بازیکنان شان استفاده کنند و هم به تیم امید کمک شود.

او درمورد وضعیت اردوی تیم همچنین گفت: جوانان خیلی خوبی در اختیار داریم و ولی این برنامه ریزی ها باید تداوم داشته باشد. هم اردوهای بیشتر داشته باشیم و هم بازی های تدارکاتی و هم بازی های بین المللی بیشتری داشته باشیم تا به شرایط آرمانی برسیم و امیدوارم در آینده این اتفاق رخ بدهد.

انتهای پیام/
مهدی مهدوی کیا تیم ملی امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر