کد خبر: 1145256 A

وزیر ورزش و جوانان در پیاده روی ورزشگاه چیتگر در ورزش همگانی حاضر شد.

به گزارش ایلنا، حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در آغاز هفته تربیت‌بدنی با حضور در دریاچه خلیج‌فارس در چیتگر در مراسم پیاده‌روی که از سوی فدراسیون همگانی برگزار شد، شرکت کرد.

وی گفت: روز 26 مهر ماه روز ملی ورزش و تربیت بدنی را به عموم ملت تبریک می‌گویم. امیدوارم برای جامعه ورزش هم مبارک باشد. همچنین هفته پیش‌رو، هفته‌ای پر بار  باشد و مجددا با همایش‌ها و برنامه‌های مختلف ورزشی که پیش بینی شده مجددا نشاط و شادابی را در پیش داشته باشیم. به قول معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش که گفتند این هفته آغازی برای یک سال پویایی و کار برای ورزش باشد، این هفته را آغاز کردیم.

سجادی تاکید کرد: از همکارانم در فدراسیون همگانی تشکر می‌کنم. ایستگاه‌های ورزش همگانی را به صورت نمادین طراحی کردند و این نوید و پیام برای مردم است که در ماه‌های پایانی کرونا و تلاش کادر درمان و واکسیناسیون به گونه‌ای است که به سمت زندگی عادی بر می‌گردیم و ما هم وظیفه داریم به بهانه هفته تربیت بدنی سردمدار این حرکت و نهضت تلاش وپویایی برای حضور در مکان‌های ورزشی و مشارکت بیشتر در ورزش باشیم.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: در این دو سال بحث حرکت و آمادگی جسمانی تحت تاثیر کرونا قرار گرفت. امیدوارم سطح آمادگی جسمانی کل کشور بالا برود و به عنوان خادم ورزش و جوانان خود را مسئول آمادگی جسمی مردم می‌دانم و بر خودم تکلیف می‌دانم تا به فکر  سطح آمادگی جسمانی جمعیت 80 میلیونی ایران باشم و در سطح همگانی و قهرمانی وحرفه‌ای در خدمت آحاد مردم باشیم و هر قشری که هر نوع تنوعی از ورزش را دوست دارد از آن لذت ببرد و نهضت بهزیستی که در همه جای جدا از طریق ورزش آغاز شده است را در پیش بگیریم.

وی افزود: باید نشان دهیم همگام با اتفاقات روز دنیا پیش می‌رویم و در دنیا هیچ عقب ماندگی نداریم و در کنار هم با برنامه و امکانات و مدیران دلسوزی که داریم کار را پیش می‌بریم‌.

انتهای پیام/
حمید سجادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر