کد خبر: 1143227 A

باشگاه استقلال با یک مدافع فرانسوی وارد مذاکره شده است.

به گزارش ایلنا، به دنبال اعلام لیست بازیکنان خارجی مدنظر فرهاد مجیدی به باشگاه استقلال تهران، امروز قرار است کوین یامگا، مدافع فرانسوی سابق باشگاه کیه‌وو به تهران سفر کند.

مذاکرات با این بازیکن فرانسوی صورت گرفته و او برای پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی در فاصله یک هفته مانده به شروع مسابقات لیگ برتر به ایران سفر خواهد کرد.

آرتور کوین یامگا تینتچئو مدافع 25 ساله دورگه فرانسوی-کامرونی است که ملیتی فرانسوی دارد. بر اساس آمار ترانسفرمارکت، فعالیت حرفه‌ای او از سال 14-2013 در تیم زیر 19 سال کیه‌وو آغاز شده است.

کوین یامگا

او سابقه حضور در تیم‌های سیه‌نا، ورونا، آرِزو، کارپی و پسکارا را دارد که پس از آخرین دوره حضور در ورونا در سپتامبر 2018 با قراردادی قرضی به تیم لا بریچونه در فرانسه ملحق شد.

او با پایان قرارداد قرضی در فرانسه مجددا به ورونا بازگشت و در جولای 2019 به تیم آوس پرتغال ملحق شد. یامگا یک فصل هم در آوس حضور یافت و سپس در تابستان 2020 به تیم وایله بلدکوب ملحق شد که اکنون هم بازیکن این تیم به شمار می‌رود.

پست تخصصی یامگا مدافع راست که او همچنین توانایی بازی به عنوان وینگر راست و چپ را هم دارد. قرارداد این مدافع 1.87 متری در تابستان سال آینده به پایان می‌رسد. ترانسفرمارکت ارزش این بازیکن را در حال حاضر 350 هزار دلار ارزیابی کرده است.

کوین یامگا2

انتهای پیام/
استقلال استقلال تهران آشنایی با خرید جدید استقلال خرید جدید استقلال کوین یامگا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر