کد خبر: 1139465 A

باشگاه خواسته‌هایم را در نقل و انتقالات برآورده کرد

سرمربی ذوب آهن در مورد شرایط این تیم توضیحاتی ارائه داد.

مهدی تارتار در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط این روزهای ذوب آهن در تمرینات و اردوی پیش فصل اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و باشگاه هم زحمات زیادی برای تدارک اردوهای انجام شده را داشته و تشکر می‌کنم، ما در هفته پنجم تمرینات پیش فصل هستیم و بازی‌های تدارکاتی در برنامه داشتیم که برخی از آنها انجام شده است و در ادامه روندی که پیش گرفتیم چند دیدار دیگر در برنامه داریم.

وی در مورد میزان آمادگی بازیکنانش افزود: وضعیت تیم بد نیست، به هر حال بچه‌ها یک مقدار خسته‌اند و بدن‌ها سنگین است ولی این بازی‌ها کمک می‌کند تا ما نقاط ضعفمان را قبل از شروع لیگ بیشتر بشناسیم و بتوانیم در جهت رفع آن تمریناتی را در نظر بگیریم.

سرمربی ذوب آهن در رابطه با اردوی تهران گفت: اردوی ما هشت روز است و در این اردو سه بازی با تیم‌های لیگ برتری تدارک دیدیم و یک بازی هم ممکن است با پارس جنوبی داشته باشیم تا همه بچه ها در شرایط بازی قرار بگیرند.

تارتار با اشاره به نقل و انتقالات ذوب آهن و میزان برآورده شدن خواسته‌هایش توضیح داد: نقل و انتقالات ما بر اساس بودجه باشگاه بود و فکر می‌کنم تا حدودی توانستیم موفق عمل کنیم و 80-90 درصد به اهدافمان در نقل و انتقالات رسیدیم که این بر اساس بودجه‌ مناسبی بود که باشگاه در اختیار داشت و با توجه به آن راضی هستیم. تقریبا کار ما در نقل و انتقالات تمام شده است مگر اینکه بازیکنی باشد که بتواند برای ما گره گشا باشد ولی بعید می‌دانم دیگر وجود داشته باشد. در مجموع از شرایط راضی هستیم.

تارتار در مورد نتایج دور از انتظار دو فصل اخیر ذوب آهن و شرایط فصل جاری گفت: من با بچه ها صبحت کردم و گفتم انتظارات از ما بالاست و باید خودشان را با شرایط وفق دهند. دیگر کسی نمی‌پذیرد تیم ما انتهای جدول قرار بگیرد و برای ماندن بجنگد و با توجه به اتفاقات و جابجایی‌های صورت گرفته به بچه‌ها گفتم باید اهداف بزرگی در سر داشته باشند و ذوب آهن تیم بزرگی است که در دو سال اخیر خوب عمل نکرده است ولی سابقه خیلی خوبی دارد و بچه ها باید همه تلاششان را بکنند تا بتوانیم ذوب آهن را کم کم به شرایط خوب گذشته برگردانیم و هدفمان این است که بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم.
وی در مورد وضعیت قاسم حدادی‌فر توضیح داد: در مورد قاسم حدادی‌فر مشکل خاصی وجود ندارد. او به خاطر شرایط سنی که دارد و آسیب دیدگی که اخیرا داشته وضعیت خاصی دارد و من تصمیم را بر عهده او گذاشتم و گفتم اگر می‌خواهد پا به پای جوان‌های ما بجنگد از او استقبال می‌کنیم و اگر هم دوست دارد می‌تواند در کادرفنی کنار ما باشد و به تیم کمک کند و من منتظر تصمیم او هستم.

تارتار درمود شرایط تیم ملی در آستانه دو دیدار پیش رو هم گفت: تیم ملی ما فکر می‌کنم از نظر فردی شرایط خیلی بهتری در آسیا نسبت به تیم‌های دیگر دارد و بازیکنان زیادی در ترکیب داریم که هر کدام به تنهایی می‌توانند نتیجه یک بازی را تغییر دهند و ما نگرانی‌مان از این بابت است که بچه ها دچار غرور کاذب شوند و باید این موضوع مدیریت شود و قطعا کادرفنی هم حواسش به این موضوع هست و جوری باید مدیریت شوند که انگیزه بچه ها در بالاترین سطح باشد و در این صورت هیچ مشکلی برای صعود نخواهیم داشت.

انتهای پیام/
ذوب آهن مهدی تارتار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر