کد خبر: 1136914 A

کنداکتور روز :

هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا از امشب آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب با 8 دیدار حساس در قاره سبز پیگیری خواهد شد. 

در گروه یک این مسابقات از ساعت 22:30 قرار است در حساس ترین بازی این هفته پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس پذیرای منچسترسیتی باشد. این بازی به صورت زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد. در همین ساعت در دیگر بازی این گروه لایپزیش به مصاف کلوب بروژ خواهد رفت.

در گروه 2 مسابقات نیز پورتو از ساعت 22:30 درحالی در ورزشگاه خانگی خود پذیرای شاگردان یورگن کلوپ در لیورپول خواهد بود که پورتوی‌ها در این بازی حساس حساب ویژه ای روی مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود باز کرده است. این بازی به صورت زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد. در دیگر بازی این گروه شاگردان پیولی در میلان در ورزشگاه خانگی خود پذیرای اتلتیکومادرید خواهد بود.

در گروه 3 نیز از ساعت 20:15 آژاکس در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به مصاف بشیکتاش خواهد رفت. در دیگر بازی این گروه نیز از ساعت 22:30 بورسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک برابر اسپورتینگ لیسبون قرار خواهد گرفت.

در گروه 4 نیز از ساعت 20:15 شاختار دونتسک در ورزشگاه خانگی خود باید برابر اینترمیلان به میدان برو این بازی از شبکه ورزش پخش خواهد شد. در دیگر بازی این گروه نیز از ساعت 22:30 رئال مادرید در ورزشگاه سنتیاگو برنابئو  به مصاف شریف مولداوی خواهد رفت. 

انتهای پیام/
رئال مادرید فوتبال اروپا لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی لیورپول پورتو شاختار دونتسک لژیونر میلان مهدی طارمی آث میلان اینترمیلان پاری سن ژرمن اسپورتینگ لیسبون لایپزیش دروتموند اتلیتکو مادرید لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر