کد خبر: 1133968 A

مربی تیم ملی فوتبال بانوان می گوید شرایط و جو تیم خیلی خوب است و همه بچه ها همدل و هم قسم شده اند که بتوانیم از این مرحله سربلند بیرون بیاییم.

به گزارش ایلنا، سمیه شهبازی مربی تیم ملی فوتبال بانوان در خصوص شرایط بازیکنان گفت: با توجه به تمریناتی که در این چند روز در اینجا داشتیم، خوشبختانه از لحاظ روحی بازیکنان نشان دادند که به آمادگی مطلوبی رسیدند و می‌خواهند در هر بازی با امتیاز از زمین مسابقه بیرون بیایند و نتیجه زحمات خودشان و کسانی که در این مسیر کشیده اند را با عملکرد مناسب شان پاسخ دهند.

وی اضافه کرد: شرایط و جو تیم خیلی خوب است و همه بچه ها همدل و هم قسم شده اند که بتوانیم از این مرحله سربلند بیرون بیاییم. البته به هر حال برای بوجود آمدن این جو یکسری اتفاقات و کارها توسط مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی برای بازیکنان اتفاق افتاد. من خودم به شخصه در این چند ساله اخیر ندیدم یک تیم به این انسجام و همدلی برسد.

مربی تیم ملی گفت: تمرینات فنی و بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشتیم.  حتی تمرینات تئوری، ذهنی و مخصوصا روانشناسی را برای بازیکنان برگزار کردیم تا به این مرحله رسیدند و هنوز هم همین جلسات روانشناسی را محل برگزاری مسابقات (تاشکند) داریم و این نشان می دهد که یک تیم کامل پشت این بچه ها است. آنچه مسلم است فدراسیون فوتبال تمام شرایط را برای تیم ملی فوتبال بانوان چه در حین برگزاری اردوها و چه در زمان اعزام تیم به مسابقات مهیا کرده است.

شهبازی در پایان در خصوص بازی روز چهارشنبه 31 شهریورماه برابر بنگلادش عنوان کرد: نخستین مسابقه ما در این تورنمنت برابر بنگلادش است، شناخت کاملی از این تیم داریم، فیلم بازی‌های آنها را دیدیم و برای بازیکنان آنالیز کردیم. با توجه به شکستی که بنگلادش برابر اردن داشته است، مطمئنا این تیم برای پیروزی به میدان خواهد آمد، اما اگر بچه‌ها تمام نکاتی را که در تمرینات انجام داده اند، در زمین مسابقه به اجرا بگذارند، می‌توانیم امتیاز بازی را بدست بیاوریم.

انتهای پیام/
تیم ملی فوتبال بانوان ایران سمیه شهبازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر