کد خبر: 1131449 A

مدافع ایرانی الاهلی در هفته نخست لیگ ستارگان در دقایق پایانی بازی با القطر با بازیکن حریف درگیر شد و از داور کارت گرفت.

به گزارش خبرنگار ورشی ایلنا، لیگ ستارگان قطر هم فصل جدید خودش را آغاز کرد و الاهلی که از حضور محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع ایرانی بهره می‌برد به تساوی در دیدار مقابل القطر رضایت داد.

این دیدار در دقایق پایانی خود به دلیل درگیری میان کنعانی زادگان و سباستین سوریا تحت تاثیر قرار گرفت و داور مسابقه مجبور شد دست به جیب شود.

در یک صحنه سوریا قصد داشت از کنعانی زادگان عبور کند که برخوردی میان این دو نفر شکل گرفت و در شرایطی که داور مسابقه اعتقاد داشت خطایی رخ نداده، سوریا مدعی بود مدافع ایرانی او را شارژ کرده و همین موضوع آغاز درگیری میان این دو نفر بود.

سوریا که در سال‌های اخیر چند بار مقابل تیم‌های ایرانی قرار گرفته و سابقه درگیری فیزیکی با بازیکنانی مثل علی قربانی را هم دارد پس از بلند شدن به سمت کنعانی زادگان رفت و صحبت‌هایی به او گفت که با خشم و واکنش این بازیکن همراه بود. اتفاق که از چشم داور دور نماند و کنعانی را با کارت زرد خودش جریمه کرد.

01644190

photo_۲۰۲۱-۰۹-۱۵_۱۱-۴۲-۰۸

photo_۲۰۲۱-۰۹-۱۴_۱۶-۴۴-۲۳

01644192

تمارض عجیب سوریا و روی زمین افتادن او، باعث واکنش هایی در فضای مجازی نیز همراه شد و یک صفحه اینستاگرامی قطری، حرکت سوریا را با تمارض های عجیب و غریب نیمار بازیکن برزیلی پاریس سن ژرمن مقایسه کرد. به هر شکل این دیدار در پایان بدون گل و با تقسیم امتیازات دو تیم به پایان رسید.

انتهای پیام/
حجم ویدئو: 7.30M | زمان ویدئو: 00:00:46
الاهلی قطر الریان قطر محمدحسین کنعانی زادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر