کد خبر: 1130910 A

پرسپولیس با 6 غایب قطعی به مصاف استقلال تاجیکستان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس درحالی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف استقلال تاجیکستان خواهد رفت که 3 مهره کلیدی این تیم که در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا تاثیر بسزایی در صعود این تیم به دور حذفی داشتند از این تیم جدا شدند. 

محمد حسین کنعانی زادگان، شهریار مغانلو و احمد نوراللهی سه ستاره پرسپولیس هستند که از این تیم جدا شدند تا در بازی با استقلال غیابین بزرگ این تیم در این بازی حساس باشند. شهریار مغانلو که جدایی او از پرسپولیس و انتقالش به سپاهان سر و صدای زیادی به پا کرد با 4 گل زده بهترین گلزن پرسپولیس در این فصل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود

کنعانی زادگان نیز در خط دفاعی بعد از جدایی شجاع خلیل زاده تبدیل به یک مهره کلیدی برا سرخ‌پوشان در خط دفاعی شده بود و  نوراللهی نیز در خط میانی بازی گردان  پرسپولیس بود و با 10 گل زده در لیگ بیستم برترین گلزن سرخ پوشان در لیگ بود و تاثیر بسزایی در قهرمانی این تیم داشت و به طور حتم نبود این بازیکنان می تواند ضربه بزرگی به این تیم در بازی با استقلال بزند.

حسین کنعانی زادگان

همچنین گل محمدی در این بازی حساس کمال کامیابی نیا ، علی شجاعی و مهدی مهدی خانی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد تا این مربی برای انتخاب ترکیب اولیه خود در بازی با استقلال با مشکل روبه رو باشد.

هر چند در تابستان سال گذشته در فصل نقل و انتقالات پرسپولیس با خبر جدایی ستاره‌های این تیم روزهای نگران‌کننده‌ای برای هواداران شکل داده بود؛ شجاع خلیل زاده، مهدی ترابی، محمد نادری، علیرضا بیرانوند، علی علیپور از جمله ستاره‌های جدا شده پرسپولیس بودند و این باشگاه در نهایت موفق شد حامد لک، سعید آقایی، عیسی آل کثیر، احسان پهلوان و میلاد سرلک را به عنوان چهر‌های قابل توجه نقل و انتقالات به تیم خود اضافه کرده و بلافاصله نیز راهی لیگ قهرمانان آسیا شود و در نهایت به فینال این رقابت ها برسد.

 

انتهای پیام/
پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران احمد نوراللهی محمدحسین کنعانی زادگان لیگ برتر خلیج فارس شهریار مغانلو لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر