کد خبر: 1129279 A

بازیکن تیم ملی والیبال ایران با اشاره به جوانگرایی انجام شده در این تیم، گفت: انگیزه زیادی برای حضور شایسته در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا داریم.

به گزارش ایلنا، علی‌اصغر مجرد درباره شرایط تیم ملی در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا، افزود: تیم خوبی داریم که تمرینات سختی را پشت‌سر گذاشته است. من همیشه از بازی در کنار بزرگان تیم از جمله معروف و موسوی لذت می‌برم، اما نبود این بزرگان باعث شده نوبت به جوانان برسد که برای کشور و پرچم ایران تلاش کنند.
ملی‌پوش والیبال با ارزیابی دیدار‌های ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: بازی‌های دشواری پیش رو داریم. تیم‌های ژاپن، چین، کره جنوبی و استرالیا تیم‌های قدرتمند و سرسختی هستند که ممکن است تیم ایران را با چالش روبرو کنند.
وی افزود: شرایطی گذرانده‌ایم که انگیزه دوچندانی برای سکو داریم تا دل مردم را شاد کنیم.
مجرد با ضعیف خواندن شرایط میزبانی ژاپن، گفت: معطلی ۵ ساعته در فرودگاه و پایین بودن امکانات هتل و غذای بی کیفیت، شرایط را برای تیم ایران مشکل کرده است. از ژاپن انتظار چنین میزبانی نداشتیم. البته شرایط برای همه یکسان است و باید با آن کنار بیاییم.
تیم ملی والیبال ایران در گروه B رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است و ملی‌پوشان کشورمان فردا در نخستین مسابقه در مرحله مقدماتی به مصاف هنگ‌کنگ می‌روند.

 

انتهای پیام/
والیبال تیم ملی والیبال ایران علی اصغر مجرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر