کد خبر: 1127439 A

بازیکن پیکان می گوید خوشحال است که دوباره شاگرد مجتبی حسینی شده و اعتقاد دارد با انتخاب جدیدش پیشرفت خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی محبی که فصل خوبی را در نفت مسجدسلیمان پشت سر گذاشت در نهایت به تیم پیکان پیوست وی در این باره به خبرنگار ما گفت: پیشنهادتم را بررسی و کمی صبر کردم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. خداراشکر از باشگاه پیکان با من تماس گرفتند و از قبل من و آقای حسینی هم روی هم شناخت داشتیم و پیکان از همه نظر شرایطش برای من خوب بود

 به هر حال باشگاه تهران است و آقای حسینی خودش من را به فوتبال معرفی کرد و از لحاظ سخت افزاری خیلی خوب است و من فکر کردم که اگر درپیکان باشم می‌توانم پیشرفت کنم و امیدوارم اتفاقات خوبی در ادامه راه بیفتد.

 این بازیکن که در نفت مسجدسلیمان شاگرد مجتبی حسینی بنده و دوباره  شاگرد او شده ادامه داد: من به آقا مجتبی حس خیلی خوبی دارم و کارش بسیار خوب است. همین که دوباره شاگرد شدم باعث افتخار من است و خیلی از این بابت خوشحالم. امیدوارم همانند نیم فصل اول سال گذشته نفت مسجدسلیمان اتفاق خوبی بیفتد و من و آقای مجتبی بتوانیم به هم کمک کنیم امیدوارم به صورت فردی هم بتوانم پیشرفت کنم

این بازیکن در خصوص اینکه با هم تیمی های سابقش مجدد هم تیمی شده نظرش را اینگونه بیان کرد: بهروز نوروزی فرد و فرهاد کرمانشاهی آمدند و من خیلی خوشحال شدم و به غیر از این جو باشگاه خیلی خوب است و سریع با بچه‌ها رفیق شدیم و آنها خیلی خونگرم هستند. انشالله این جو تا آخر فصل ادامه داشته باشد.

وی در خصوص بازی تدارکاتی پیش رو گفت: فکر می کنم هفته آینده ممکن است به مصاف گل گهر برویم که اگر باشد خیلی خوب است و بیشتر آماده می شوم.

بازیکن جدید پیکان در خصوص اینکه با توجه به شرایط فعلی این تیم در فصل آینده می تواند نتیجه بگیرد یا خیر گفت: هنوز هیچ چیز کامل نشده و نمی توان نظری داد ولی می توان نتایج سال قبل یا حتی بهتر از آن را کسب کنیم‌‌. برای هدفی که داریم می جنگیم و انشالله بتوانیم دل کارکنان و مدیریت پیکان را خوشحال کنیم.

محبی در پایان در مورد تشابه اسمی اش با بازیکن سپاهان افزود: من محمد مهدی محبی  هستم او محمد محبی ! ولی خیلی ها ما را اشتباه می گیرند و می گویند برادر یا فامیل هستید؟ درحالی که هیچ نسبتی با هم نداریم. محمد محبی هم بازیکن فوق العاده ای است و برایش آرزوی موفقیت دارم.

 

انتهای پیام/
پیکان تهران مجتبی حسینی محمدمهدی محبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر