کد خبر: 1125598 A

تراکتور با پنجره بسته و جدایی نفرات کلیدی در نقل و انتقالات تا اینجای کار می‌توان گفت یکی از ضعیف ترین عملکردها را داشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور که در لیگ بیستم فصل سختی ار پشت سر گذاشت در نهایت توانست در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرد و عملکردش از این لحاظ چندان مورد انتقاد قرار نگرفت ولی مشکلات داخلی باشگاه که منجر به اعتراض بازیکنان و در نهایت اعتصاب در هفته پایانی شد همانطور که قابل پیش بینی بود پس از پایان فصل به خروج اکثر ستاره‌های تیم و درخواست جدایی تعدادی دیگر از آنها کشید و باشگاه همچنان با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند.

 

ستاره ها یکی یکی رفتند

حبیب فرعباسی، میثم تیموری، مهدی تیکدری، محمدرضا خانزاده و میلاد فخرالدینی از نفرات کلیدی و مهم تراکتور در فصل گذشته بودند که قراردادشان به پایان رسید و تمایلی هم به ادامه همکاری با این تیم نداشتند. مشکلات مالی فصل گذشته باعث شد بازیکنان بعضاً حتی به تمدید قرارداد فکر هم نکنند. خروج این نفرات مشکلات زیادی برای تراکتور ایجاد کرده و باید دید تدبیر باشگاه برای جایگزینی آنها چیست. در نهایت محمد عباس زاده هم قراردادش را فسخ کرد و جدا شد. 

 

مشکلی به نام پنجره بسته

پنجره بسته تراکتور مشکل اصلی این تیم در حال حاضر است. تراکتوری ها در حالیکه بازیکنان زیادی از دست دادند اجازه جذب نفر جدید را تا این لحظه ندارند و شکایت استوکس و علیرضا منصوریان باعث شده پنجره بین المللی و پنجره داخلی باشگاه بسته شود و هنوز هم باز نشده است. مسئولان باشگاه وعده داده‌اند به زودی این مشکل رفع شود. تا اینجای کار تراکتور تنها از یک خرید جدید رونمایی کرده که علیرضا نقی زاده است و او هم اجازه ثبت رسمی قراردادش در هیات فوتبال را فعلا ندارد.

 

نفرات دیگر هم می‌خواهند جدا شوند

اکبر ایمانی و حمید بوحمدان هم دیگر بازیکنانی هستند که تمایل به جدایی دارند و با وجود قراردادی که با باشگاه دارند تا این لحظه موفق به چنین کاری نشدند ولی ادامه این روند ممکن است باشگاه را ناچار کند تا با درخواست خروجشان موافقت شود. اگر این نفرات هم جدا شوند واقعاً مشخص نیست تراکتور در فصل جدید با چه نفراتی پا به مسابقات خواهد گذاشت. نکته جالب توجه اینجاست که تراکتوری ها بازی آسیایی مقابل النصر را در این شرایط در پیش دارند.

 

ترکیب احتمالی غیر قابل حدس

حدس ترکیب احتمالی فصل آینده تراکتور کار دشواری است چرا که همانطور که گفته شد بازیکنان زیادی جدا شدند و به دلیل بسته بودن پنجره هنوز نفرات جایگزین جذب نشدند. از طرفی هنوز تکلیف اکبر ایمانی که به دنبال جدایی است مشخص نیست و احتمال جدایی بوحمدان هم البته وجود دارد.

با توجه به داشته های کنونی تراکتور و بر فرض جدایی ایمانی، تراکتور ترکیبی از نفرات زیر را می‌تواند در اختیار داشته باشد و به میدان بفرستد و در اینجا یک علامت سوال در پست دفاع راست وجود دارد که فخرالدینی و تیکدری جدا شدند و نفر جایگزین جذب نشده است. صحبت‌هایی از جذب یک بازیکن نه چندان شناخته شده در این پست هم مطرح است که بعد از باز شدن پنجره مشخص خواهد شد. تراکتور بازیکنان جوانی هم به ترکیب خود اضافه کرده که کمالوند با توجه به کمبود مهره در طول فصل از آنها هم استفاده می‌کند. همچنین حسین پورحمیدی هم ظاهرا قرار است به عنوان گلر به تراکتور اضافه شود.

lineup(7)

انتهای پیام/
لیگ برتر فوتبال تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر