کد خبر: 1125409 A

قهرمانی نوجوانان جهان – تهران

سرمربی تیم والیبال نوجوانان نیجریه پس از پیروزی شاگردانش برابر کوبا، گفت: برای نخستین‌بار در تاریخ، کوبا را شکست میدهیم و از این بابت خوشحالیم.

به گزارش ایلنا، محمد موسی پس از برد نیجریه مقابل کوبا در مرحله نیمه‌نهایی و رقابت این تیم‌ها برای رتبه 13 تا 16، گفت: دو ست اول را راحت بردیم اما بعد از این دو ست بازیکنانم تمرکز خود را از دست دادند چرا که تاکنون دسترسی و نجربه چنین مسابقه‌ای را نداشتند.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا بعد از برد در دو ست اول و دوم، نتیجه دو ست بعدی را واگذار کردید، افزود: بازیکنانم هم خسته بودند و هم استرس داشتند. ضمن اینکه در وسط بازی یکی از بهترین بازیکنان تیم مصدوم شد و مجبور شدیم تعویض‌هایی داشته باشیم.

موسی افزود: در ست پنجم با ترکیب و تاکتیک جدید وارد میدان شدیم و موفق به شکست کوبا برای نخستین بار شدیم.

سرمربی نیجریه در واکنش به این سئوال که آیا نیجریه به اهداف خود در این تورنمنت رسیده است یا نه؟ بیان داشت: خیر ما به اهدافمان نرسیدیم. قصد داشتیم در جایگاه بالاتری قرار بگیریم که این اتفاق نیفتاد. در حال پیشرفت هستیم و امیدوارم سال های آینده نتیجه بهتری بگیریم.

مایکل آباری بازیکن تیم نیجریه پس از بازی با کوبا گفت: باید این بازی را ۳ بر صفر پیروز می‌شدیم، ست اول  را بردیم و بعد از آن بازی را جدی نگرفتیم. کم سن و سال هستیم ولی تجربه های زیادی از این مسابقات به دست آوردیم.

انتهای پیام/
ورزشی فدراسیون والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر