کد خبر: 1125406 A

مربی تیم ملی کانو گفت: پس از نتیجه درخشان جوانان جهان رومانی در سال ۲۰۱۷ به دنبال نتیجه درخشان دیگری در پرتغال هستیم.

به گزارش ایلنا، مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان ۱۲ تا ۱۵ شهریور در شهر مونتمور کشور پرتغال برگزار می‌شود. محمدنبی رضایی که پیش از این موفق به کسب مدال برنز جوانان جهان شده، این بار شانس خود را در مسابقات زیر ۲۳ سال امتحان خواهد کرد.

ایمان پورعزیز مربی تیم ملی کانو در گفت‌وگو با روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی در خصوص این رقابت گفت: پس از برگشت از مسابقات انتخابی نهایی المپیک که در روسیه برگزار شد، تمرینات خود را به‌صورت جدی و طبق گذشته برگزار و آمادگی خود را حفظ کردیم. در این مدت با حمایت‌های فدراسیون پیش رفتیم.

وی افزود: ما با وجود شرایط بد کرونا توانستیم در بابلسر به تمرینات خود ادامه بدهیم. خوشبختانه با حمایت فدراسیون قایق نبی را به بابلسر بردیم و آن‌جا با قایق خودش تمرین کرد که اقدام بسیار خوبی بود.

پورعزیز ادامه داد: کم کم حجم و شدت تمرینات را افزایش دادیم و با رکوردهایی که گرفتیم، نبی در شرایط خوبی قرار دارد. او در تمرینات خوب حاضر شد و ما را امیدوار به نتیجه مطلوب کرد.

وی درباره پیش‌بینی‌اش از مسابقات جهانی گفت: خوب پس از اینکه نبی در روسیه موفق به کسب سهمیه نشد، هدف را برای زیر ۲۳ سال قرار دادیم البته باید این مسئله را در نظر گرفت که بسیاری از قهرمانانی که در المپیک حضور داشتند در این رده سنی هستند و رقابت ساده‌ای نیست اما نبی رضایی مدال زیر ۲۳ سال را در کارنامه خود کم دارد و برای کسب بهترین نتیجه به پرتغال خواهیم رفت.

مربی تیم کانو اعزامی به مسابقات زیر ۲۳ سال جهان درباره رقبا اظهار کرد: چندین نفر که در مسابقات جهانی پرتغال حضور دارند از نفرات برتر و مدال‌آور جهان هستند و در المپیک توکیو نیز حضور داشتند که این موضوع باعث شده ما انگیزه بیشتری بگیریم و به دنبال پیشرفت بیشتری باشیم که بتوانیم در کورس رقابت حضور داشته باشیم.

پورعزیز در پایان گفت: قول مدال دادن حرف غیرحرفه‌ای است ولی قطعا و بی شک ما حریف دست پا بسته ای نخواهیم بود و در پرتغال به کسب نتیجه خوب یا یک مدال خوش رنگ، امیدواریم.

انتهای پیام/
فدراسیون قایقرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر