کد خبر: 1124673 A

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از اصحاب رسانه تقاضا دارم در یکی، دو روز باقی مانده تا نخستین بازی تیم ملی در مرحله نهایی، همگی حامی تیم ملی باشیم.

به گزارش ایلنا، محمد نصرتی در ابتدا گفت: اول از همه به مجموعه تیم ملی و همینطور کادر مدیریتی فدراسیون خدا قوت می‌گویم. چراکه از زمان ورود به فدراسیون با انرژی بسیار خوبی که دارند قدم‌های مثبتی برداشتند که بخشی از آن هم کسب نتایج خوب تیم ملی در 4 بازی اخیر مرحله قبلی مسابقات انتخابی بود که به همت بازیکنان کلیه دست اندرکاران بدست آمد. 

وی ادامه داد: کسب این نتایج نشاط اجتماعی خوبی را ایجاد کرد. خودم بازیکن تیم ملی بودم و می دانم که بازیکنان چه کار فوق‌العاده‌ای را با پیروزی مقابل بحرین و عراق با وجود میزبانی ضعیف و استانداردهای پایین انجام دادند.

ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص میزبانی ایران در دار مقابل سوریه گفت: متاسفانه در دور مقدماتی نتوانستیم از ظرفیت میزبانی بهره ببریم. در حالی که میزبانی فاکتور بسیار مهمی در راه صعود به جام جهانی است و باید از همه ظرفیت کشور استفاده کنیم و قطعا کیفیتی که بازیکنان در ورزشگاه آزادی دارند به مراتب بالاتر بازی در زمین بی طرف است. خوشبختانه اکنون با تلاش خوبی که صورت گرفته میزبان این بازی در نخستین گام از مرحله نهایی مسابقات انتخابی هستیم.

نصرتی خطاب به اصحاب رسانه گفت: خواهشی از اصحاب رسانه دارم، اینکه در یکی، دو روز باقی مانده تا بازی همگی حامی تیم ملی باشیم و و اخبار خوب تیم ملی را انعکاس بدهیم تا بازیکنان با انرژی مضاعف اولین گام صعود از مرحله نهایی به جام جهانی را بردارند.

وی با اشاره به شرایط حریف تیم ملی فوتبال کشورمان در این بازی اظهار داشت: با سوریه یک بازی دوستانه داشتیم و شناخت خوبی از این تیم داریم. اما واقعیت این است که با احترام به عرب زبانان عزیز کشورمان، تیم های حوزه خلیج فارس همیشه با انرژی خاصی مقابل ما بازی می‌کنند که این کار را سخت می‌کند.

وی ادامه داد: اما وحید هاشمیان و کریم باقری به دلیل بازی مقابل این تیم و اسکوچیچ بشناخت خوبی از این تیم دارند و قطعا نکات لازم را به بازیکنان گوشزد می کنند. واضح است که بازیکنان تیم ملی از نظر شخصیتی، ذهنی و فنی به هماهنگی و سطح مناسبی رسیدند.

وی در پایان گفت: برخی خرده گرفتند که چرا تیم ملی بازی دوستانه نداشت، از نظرم با توجه به اینکه تیم‌ها 48 ساعت قبل از مسابقه بازیکن را از باشگاه‌ها در اختیار می گیرند و اینکه هماهنگی خوبی به خصوص در مرحله قبلی مسابقات به وجود آمده است، نیازی به اردوی بلند مدت نیست و بازیکنان به تکامل فکری و شخصیتی رسیدند و می‌دانند همیشه باید در بهترین شرایط بدنی باشند. با شناختی که از کادرفنی دارم، می‌دانم ترکیبی از بازیکنانی که باهم هماهنگ‌تر هستند را در زمین خواهیم دید.

انتهای پیام/
محمد نصرتی تیم ملی فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر