کد خبر: 1124524 A

سرپرست تیم ملی فوتبال از ابتلای سومین مربی تیم به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش ایلنا، مجتبی خورشیدی در گفتگو با برنامه فوتبال برتر گفت: قبل از شروع مینی کمپ، یکی شوک بزرگ به دلیل ابتلای اسکوچیچ و هاشمیان به ما وارد شد و در آخرین روز این اردو نیز متوجه شدیم که برای مربی دروازه‌بانان نیز همین مشکل پیش آمده است و وی به قرنطینه رفت.

وی ادامه داد: امروز نخستین روز فیفا دی و حضور لژیونرها بود که بازیکنان پس از ورود به اردو به اتاق ها رفتند و حتی وعده‌های غذایی در اتاق ها صرف شد تا اینکه پس از اعلام پاسخ تست منفی همه اعضای تیم یک تمرین خوب برگزار شد.

وی ادامه داد: به دلیل ابتلای مربی دروازه‌بانان کمیته‌ای تشکیل دادیم و طبق نظر سرمربی و با مشورت‌های فدراسیون ابراهیم میرزاپور برای کار با دروازه بان ها به جمع ما اضافه شد و سایر بازیکنان نیز زیر نظر ماریو تات تمرینات را برگزار کردند.

وی افزود: طبق آن چیزی که محاسبه کردم امروز سیزدهمین روز ابتلای اسکوچیچ و هاشمیان است و امیدواریم پاسخ تست فردا و پس فردا آنها منفی شود و روز پنجشنبه روی نیمکت حاضر شوند.

وی درباره حضور لژیونرها در اردو گفت: همه لژیونرها رسیدند و فقط سردار آزمون از کادرفنی یک روز مرخصی گرفته است که فردا ملحق می‌شود. کریم انصاری‌فرد و سعید عزت الهی امشب در اردو حاضر می شوند و صادق محرمی نیز حدود پنج صبح به سایرین اضافه می شود و تمرین امروز با حضور همه بازیکنان برگزار خواهد شد.

خورشیدی اظهار داشت: طبق دستور عزیزی خادم ستادی با سرپرستی دبیرکل در فدراسیون فوتبال تشکیل شد و تمامی موارد درباره ورود سوریه، ناظران و داوران و همه پروتکل‌ها به دقت بررسی شد. ورزشگاه آزادی با همکاری موسوی همه نواقص را رفع کرد. همه کمیته‌های فدراسیون درگیر این میزبانی بودند تا میزبانی خوبی داشته باشیم، چرا که میزبانی های بعدی به این میزبانی بستگی دارد. حتی هتل تیم سوریه مجددا تغییر کرد و محل عبور بازیکنان و رستوران مورد استفاده برنامه ریزی شده است. در نهایت امیدواریم این میزبانی را به باشگاه ها نیز برگردانیم.

سرپرست تیم ملی در پایان گفت: در پیگیری اردوها تعطیلی نداریم و برنامه‌ها پیوسته است. روز جمعه با پرواز اختصاصی زاگرس به قطر می رویم و حتی ریکاوری بازی پنجشنبه را نیز در قطر انجام خواهیم داد.

 

انتهای پیام/
تیم ملی فوتبال مجتبی خورشیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر