کد خبر: 1123740 A

دارنده مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی در رشته جودو نابینایان گفت: نیمه‌نهایی سختی بود و حرف انرژی زیادی از من گرفت اما در نهایت فینالیست شدم.

به گزارش ایلنا، وحید نوری در گفت‌وگو بابیان اینکه برای کسب مدال به توکیو آمده بودم و غیر از این نتیجه هم فکر نمی‌کردم اظهار داشت: پارالمپیک سخت و متفاوت از هر تورنمنتی است اینجا نخبگان ورزشی جهان گرد هم آمدند و باید از موقعیت‌ها بهترین استفاده را کرد. من در دور نخست به قرعه استراحت خوردم اما بعد از آن حریف برزیلی داشتم که وی را ایپون کردم. 

دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان در وزن منهای 90 کیلوگرم ادامه داد: حریف فرانسوی چغرتر از آن بود که فکر کنم. او انرژی زیادی از من گرفت اما در نهایت موفق شدم در امتیاز طلایی وی را شکست دهم. امید دارم در فینال بتوانم یک رقابت خوب را به نمایش بگذارم و با مدال طلا به ایران برگردم. 

وی در خصوص شکست نفر نخست وزنه منهای 90 کیلوگرم تصریح کرد: حریف انگلیسی به‌خوبی مبارزه کرد و نازاینکو اوکراینی که مدعی نخست این وزن بود را شکست داد. حریف من در فینال از کوبا است او پیش از این برنز جهانی را کسب کرده بود.

رقابت‌های فینال جودو نابینایان بازی‌های پارالمپیک در 2 وزنه منهای 90 و به‌اضافه 100 کیلوگرم تا ساعتی دیگر برگزار خواهد شد .

 

انتهای پیام/
پارالمپیک پارالمپیک 2020 توکیو پارالمپیک توکیو 2020 پاراجودو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر