کد خبر: 1123246 A

تماس تلفنی وزیر ورزش و جوانان با رئیس کمیته ملی پارالمپیک؛

سید حمید سجادی در تماس تلفنی با محمود خسروی وفا، یاد و نام و یاد سیامند رحمان را گرامیداشت و از وی به عنوان رکورددار افسانه ای یاد کرد.

به گزارش ایلنا، سید حمید سجادی در گفتگوی تلفنی با محمود خسروی وفا ضمن تبریک شروع مدال آوری کاروان ورزشی سردار دلها و پیروزی های ارزشمند ورزشکاران پارالمپیکی جویای حال ورزشکاران شد و پیرامون آخرین وضعیت مسابقات و شرایط کاروان ایران آگاهی یافت .

وزیر ورزش و جوانان در این ارتباط تلفنی یاد و خاطره سیامند رحمان را گرامیداشت و از وی به عنوان رکورددار افسانه ای نام برد و برای کاروان سردار دلها آرزوی موفقیت کرد.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک هم با گرامیداشت یاد سیامند رحمان گفت : رکوردهای او بنا به گفته کارشناسان جهانی تا صیدال آینده هم تکرار نمی شود.

محمود خسروی وفا، مسابقات وزنه برداری و دو و میدانی را مورد توجه قرار داد و گفت: اصل مدال اوری ما از امروز بعداز ظهر آغاز خواهد شد و پیش بینی ما برای دیگر رشته ها هم خوب است و احتمالا امروز دو مدال برنز و طلا خواهیم داشت.

وی با مطلوب خواندن شرایط ملی پوشان دو میدانی در بازی های پارالمپیک توکیو نسبت به بازی های پارالمپیک 2016 اظهار داشت: در بازی های ریو ۲۵ نفر اعزام شد که ۱۶ نفر انها طلا کسب نکردند و ۱۲ نفر یک طلا به ارمغان آوردند و پیش بینی ما در این رویداد کسب ۳ طلا است.

محمود خسروی وفا در ادامه توضیح داد : ما در این دوره در رشته های تیراندازی، تیر و کمان، وزنه برداری ، دو و میدانی و والیبال نسبت به دیگر رشته ها شانس کسب مدال داریم.

انتهای پیام/
سیامند رحمان وزارت ورزش جوانان پارالمپیک ۲۰۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر