کد خبر: 1123054 A

قایدی می‌توانست در لیگ‌های مطرح‌تر از امارات هم بازی کند

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: مجیدی روی جذب بازیکنان جدید اشراف کامل دارد.

لئوناردو پادوانی مدافع سابق استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص عملکرد تیم استقلال اظهار داشت: استقلال نیاز فوری به بازسازی دارد. این باشگاه ابتدا باید شرایط کار را برای بازیکنان از جمله یک زمین تمرینی خوب و مناسب ایجاد کند. باشگاه باید در پایان فصل حقوق بازیکنان را پرداخت کند و سپس با انجام این کارها می‌توان از بازیکنان و دست اندکاران این تیم انتظار نتیجه داشت.

وی ادامه داد: این تیم در فصل گذشته به اهداف و برنامه‌های خود دست پیدا نکرد و از سویی نیز همیشه انتظارات برای کسب نتیجه از این تیم بسیار بالا است.امیدوارم در این فصل استقلال بتواند با کسب عنوان قهرمانی دل هوادارانش را شاد کند.

پادوانی درباره شرایط جسمانی اش افزود: باید بگویم تا کنون هیچ پیشرفتی در رابطه با آسیب دیده‌گی‌ام نداشته‌ام و همچنان شرایط من با وقتی که ایران را به مقصد برزیل ترک کردم، یکسان است. متاسفانه تاکنون کسی از استقلال با من تماسی نگرفته است و این باشگاه همچنان به من بدهکار است و برای حل این مشکلات نیز اهمیتی قائل نمی‌شود.

وی درباره جدایی مهدی قایدی از استقلال عنوان کرد: قایدی بازیکنی جوان با سطح حضور بالا بود. حضور او در زمین خیلی به استقلال کمک می‌کرد اما بالاخره تصمیم باشگاه این بود که قایدی از این باشگاه جدا شود ولی به شخصه فکر می‌کنم قایدی می‌توانست در لیگ‌های مطرح‌تر از امارات هم بازی کند اما به هر حال این تصمیم خود او و باشگاه بود.

پادوانی درباره حضور بازیکنان جدید در استقلال بیان داشت: فرهاد مجیدی  در مصاحبه‌اش گفته بود تمام این بازیکنان با نظر من جذب شده‌اند، پس نشان می‌دهد که مجیدی روی جذب بازیکنان جدید اشراف کامل دارد. بازیکنانی که جذب استقلال شده‌اند همگی در تیم‌های سابق خود شرایط خوبی داشته‌اند و امیدوارم بتوانند در استقلال هم چنین شرایطی را تجربه کنند. استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند و بازی در این تیم‌ها شرایط خاصی را می‌طلبد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
استقلال لئوناردو پادوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر