کد خبر: 1121461 A

رئیس دانشکده تربیت بدنی علامه طباطبایی گفت: اساتید و دانشجویان دانشکده های تربیت بدنی به این درک رسیده اند که دکتر سجادی گزینه ای عالی برای وزارت ورزش و جوانان است و از ایشان حمایت کامل و قاطع دارند.

به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، دکتر حبیب هنری رئیس دانشکده تربیت بدنی علامه طباطبایی درخصوص گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم گفت: دکتر سجادی را از زمان تحصیل که دانشجو بودند و هم بعدها که همکار ما در هیئت علمی شدند میشناسم و همواره از اساتید خوب و ساعی بوده و هستند و در حوزه ورزش هم که کل مردم ایران ایشان را می شناسند.

وی با بیان اینکه دکتر سجادی از افراد سالم حوزه ورزش است گفت: ایشان از اساتید و افراد خاک خورده ورزش هستند و از هر لحاظ ویژگی های یک مدیر خوب، کارآمد و توانمند را دارند.

دکتر هنری گفت: دکتر سجادی در حوزه ویژگی های فردی و شخصی افتادگی، انگیزه بالا، خوش بینی و انعطاف پذیری خوبی در مسائل دارند و یک شنونده خوب هستند. یک مدیر خوب باید شنونده خوبی برای صحبت های هم مدیران زیر دست و هم مردم باشد.

رئیس دانشکده تربیت بدنی علامه طباطبایی اظهار داشت: دکتر سجادی تفکر تشکیلاتی دارد و با دولت سیزدهم سازگار است و انشاالله با پیروی از خرد جمعی موفقیت خوبی در حوزه ورزش و جوانان خواهند داشت.

دکتر هنری با اشاره به شاخص‌های ارزشی و عمومی مورد نیاز یک مدیر گفت: ایمان ، اعتقاد به نظام و ولایت و مذهب جزو این شاخص های ارزشی و عمومی یک مدیر هستند که با شناختی که از دکتر سجادی دارم واجد همه این شاخص ها هستند و تا به حال خلاف آن را از کسی نشنیده ام.

وی درخصوص برنامه های دکتر سجادی در حوزه جوانان نیز گفت: به اعتقاد بنده اساسا ادغام این دو حوزه اشتباه بود ولی حالا که این اتفاق افتاده، وزیر ورزش وجوانان باید از نیروهای کارآمد و توانمند به لحاظ جامعه شناختی و روانشناختی در این حوزه استفاده کند و برنامه ریزی خوبی داشته باشد که با شاخصه هایی که از دکتر سجادی سراغ دارم حتما می تواند به خوبی به این مهم دست پیدا کند. دکتر سجادی درک خوبی از جوانان دارند و با توجه به اینکه خودش از زیر صفر شروع کرده، درد جامعه، خانواده و جوانان را می داند.

وی در پایان گفت: اساتید و دانشجویان دانشکده های تربیت بدنی به این درک رسیده اند که دکتر سجادی گزینه ای عالی برای وزارت ورزش و جوانان است و از ایشان حمایت کامل و قاطع دارند.

انتهای پیام/
وزارت ورزش ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر