کد خبر: 1121452 A

عقیل کعبی بازیکن مس رفسنجان گفت: مطمعنم امسال با انسجام همه تیم از سال قبل نتایج بهتری خواهیم گرفت.

عقیل کعبی مدافع مس رفسنجان در گفتگو با خبرنگار ایلنا درخصوص بستن قرار داد و اهداف تیمش اظهار کرد: پس از توافق با باشگاه مس برای دو فصل دیگر قراردادم را تمدید کردم. امسال هدف‌مان قرار گرفتن در جمع 6 تیم برتر صدر جدول است. به سهمیه آسیا فکر می‌کنیم امیدوارم با تلاش و پشتکار همه اعضای تیم بتوانیم به همه اهداف‌مان دست پیدا کنیم.

وی در ادامه درباره بازی در چمن طبیعی طبق وعده مدیران باشگاه مس توضیح داد: همان‌طور که می‌دانید بازی در چمن مصنوعی خیلی دشوار است و آسیب هایی را به دنبال دارد، اما خداراشکر مدیران و مسئولین باشگاه مس اقداماتی را در این خصوص انجام داده‌اند، همه چیز خوب پیش می‌رود و فکر می‌کنم امسال بتوانیم در چمن طبیعی بازی کنیم.

کعبی درباره تمدید قرار داد هم تیمی هایش با مس رفسنجان بیان داشت: محسن آذرباد و فراز امامعلی قراردادشان را تمدید کرده‌اند و مهدی کیانی، انصاری،سلیمانی و نصیری هم قرارداد دارند.

عقیل کعبی در آخر خاطر نشان کرد: هر بازیکنی آرزو دارد در تیم شهر خودش بازی کند امیدوارم یک روز این اتفاق بیافتد. مطمعنم امسال از سال قبل نتایج بهتری خواهیم گرفت، با انسجام همه تیم و حمایت هواداران محترم مس رفسنجان توانایی رسیدن به اهدافمان را خواهم داشت.                                                                                                                                                                                                  

انتهای پیام/
لیگ برتر مس رفسنجان عقیل کعبی فولادخوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر