کد خبر: 1119820 A

رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان- روسیه

مراسم وزن کشی مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان، امروز در شهر اوفا روسیه برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، مراسم وزن کشی مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان، صبح امروز

در شهر اوفا روسیه برگزار شد و امیررضا ده بزرگی، ایمان محمدی، محمد آذرم دخت، علی عابدی درزی و امیرمحمد بیات نمایندگان کشورمان در اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم به روی باسکول رفتند.

کشتی گیران کشورمان از ساعت 10:30 صبح امروز (جمعه) به مصاف حریفان خود می روند.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف المیر علی یف از آذربایجان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور سوم با برنده کشتی میان نمایندگان ترکیه و روسیه کشتی خواهد گرفت. در این وزن 20 نفر حضور دارند.

در وزن 63 کیلوگرم ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با چیز لاجوآی از آمریکا کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این مبارزه در دور سوم به مصاف برنده دیدار حریفان روس و آذربایجان می رود. در این وزن 22 نفر حضور دارند.

در وزن 77 کیلوگرم محمدحسین آذرم دخت در دور اول با واسیل کوجوک از رومانی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران مجارستان و نروژ می رود. در این وزن 24 نفر حضور دارند.

در وزن 87 کیلوگرم علی عابدی درزی در دور اول با آلگوت کالمان از سوئیس کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان آذربایجان و صربستان می رود. در این وزن 21 نفر حضور دارند.

در وزن 130 کیلوگرم امیرمحمد بیات پس از استراحت در دور اول در دور دوم با سرخان ممدوف از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده مبارزه میان نمایندگان هند و لهستان می رود.

انتهای پیام/
کشتی کشتی آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر