کد خبر: 1118815 A

نتایج رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان- روسیه

مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان از صبح امروز در شهر اوفا روسیه در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علی قلی زادگان در دور نخست با امتیاز عالی 15 بر 2 ریچارد فیگوروا از آمریکا را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم  و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل مانول خنژرتسیان از ارمنستان قرار می گیرد.

در وزن 65 کیلوگرم سید حسن عبادی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 12 بر صفر و ضربه فنی نوروا بوکاسا از کنگو را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف آلین سیورسی از مولداوی می رود.

در وزن 70 کیلوگرم عرفان الهی در دور اول با نتیجه 8 بر 7 از سد بریس آندونیان از آمریکا گذشت وی  در دور دوم با نتیجه 12 بر 1 جاسلی دیبو از کنگو را مغلوب کرد و به دور سوم راه یافت. وی در مرحله یک چهارم نهایی با آست بایورجانوف از قزاقستان کشتی می گیرد.

در وزن 79 کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با با نتیجه 6 بر 3 دانل واشینگتون از آمریکا را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با ریچارد شرودر از آلمان کشتی می گیرد.

در وزن 97 کیلوگرم علیرضا عبدالهی در دور نخست با امتیاز عالی 15 بر 4 مقابل چارالامپوس آفتوفوریدیس از یونان به برتری دست یافت. و ی در دوم با نتیجه 9 بر 7 از سد سوسلان ژاگایف از روسیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف پولات پولاتجی از کشور ترکیه می رود.

انتهای پیام/
فدراسیون کشتی کشتی مسابقات کشتی روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر