کد خبر: 1118687 A

عجیب اما واقعی؛

بازیکن جوان از رده امیدهای استقلال در اقدامی عجیب این تیم را ترک کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم امید استقلال پیش از شروع فصل جدید مسابقات به همراه آرش برهانی با یک اتفاق عجیب رو به رو شده است که در نوع خودش جالب به نظر می‌رسد.

امیرحسین جلالی، مدافع چپ باشگاه فولاد خوزستان یکی از بازیکنانی است که در تابستان جاری پس از ادامه همکاری آرش برهانی با تیم امید استقلال به جمع آبی پوشان ملحق شده اما مجددا به خوزستان بازگشته است.

جلالی آنطور که در عکس زیر مشخص است در اولین روز از مردادماه امسال فسخ قراردادش با باشگاه فولاد را به صورت رسمی در سازمان لیگ ثبت می‌کند و با نامه فسخ قرارداد به استقلال ملحق می‌شود.

IMG_20210816_101941_265

به دنبال عقد قرارداد جلالی با استقلال، سعید آذری به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان که فعلا از این باشگاه جدا نشده بود با ارسال نامه‌ای تهدیدآمیز فسخ قرارداد این بازیکن را غیرقانونی اعلام می‌کند و از این رو جلالی دوباره به فولاد برمی‌گردد!

بازگشت این بازیکن به فولاد درحالی رقم می‌خورد که مدیران آکادمی باشگاه برای پیگیری نامه فسخ قرارداد او اقدامی انجام نداده و در مقابل از او درخواست می‌کنند که خودش در مذاکره با فولاد رضایت‌نامه دریافت کند و به استقلال بپیوندد درحالیکه نامه فسخ قرارداد او مشکلی نداشت!

IMG_20210816_101938_500

بدین ترتیب یکی از بازیکنان مدنظر آرش برهانی در نقل و انتقالات که با رقمی نزدیک به ۱۵ میلیون تومان برای یک فصل به استقلال ملحق شده بود به فولاد بازگشت تا با عقد قراردادی سه ساله در مجموع قراردادی ۴۵۰ میلیون تومانی امضا کند!

انتهای پیام/
فولاد خوزستان آرش برهانی آکادمی استقلال امیرحسین جلالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر