کد خبر: 1117914 A

باشگاه منچستریونایتد خرید رافائل واران را به صورت رسمی اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، باشگاه منچستریونایتد نوشت: "منچستریونایتد از خرید رافائل واران خبر می‌دهد و او را تا ژوئن 2025 در این باشگاه نگه می دارد."

در ادامه اطلاعیه این باشگاه برای خرید مدافع 28 ساله فرانسوی آمده است: "واران  یکی از با شکوه ترین بازیکنان فوتبال جهان است و تاکنون بیش از 19 جام در دوران حرفه ای خود به دست آورده است، از جمله چهار لیگ قهرمانان، سه قهرمانی اسپانیا و جام جهانی 2018. او 79 بار در ترکیب تیم ملی فرانسه بوده است و در ترکیب اخیر فرانسه در مسابقات یورو 2020 حضور داشت."

رافائل واران گفت: "منچستریونایتد یکی از نمادین‌ترین باشگاه های فوتبال جهان است و شانس آمدن به اینجا و بازی در لیگ برتر چیزی است که من نمی توانم آن را رد کنم. چیزهای بیشتری وجود دارد که می خواهم در حرفه خود به آنها برسم و می دانم که به تیمی مملو از بازیکنان بزرگ می پیوندم که همه آنها عزم یکسانی برای بردن مسابقات و جام ها خواهند داشت. با صحبت با سرمربی می توانم ببینم که در چند فصل گذشته چقدر پیشرفت کرده است و اکنون به گروهی ملحق می شوم که آماده بازی در بالاترین سطح است. من می خواهم در اینجا تأثیر بگذارم و همه چیز را خواهم گذاشت تا بخشی از تاریخ درخشان این باشگاه باشم. "

انتهای پیام/
رئال مادرید منچستریونایتد رافائل واران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر