کد خبر: 1117219 A

ستاره خط حمله سرخ‌ها از آبادان می‌آید؟؛

باشگاه پرسپولیس در نظر دارد کاپیتان صنعت نفت را به خدمت بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه پرسپولیس به دنبال ترمیم نقاط ضعف خود مشغول مذاکره با نفرات مد نظر کادرفنی در پنجره‌ نقل و انتقالات تابستانی است و تا کنون علاوه بر جذب علیرضا ابراهیمی، با چند نفر دیگر هم مذاکراتی داشته و توافقاتی صورت گرفته است. 

یکی از دغدغه‌های سرخپوشان در پنجره تابستانی، پر کردن جای خالی شهریار مفانلو در خط حمله است که قرارداد قرضی او تمام شده و باشگاه پرتغالی همکاری خوبی با پرسپولیس برای تمدید آن ندارد. 

اگرچه سرخپوشان هنوز از حفظ و تمدید قرارداد مغانلو نا امید نشده‌اند و به تلاش خود برای ادامه همکاری با این بازیکن ادامه می‌دهند ولی از طرفی با وجود احتمال قطع همکاری با او سراغ سایر گزینه‌ها هم رفته ‌و مشغول مذاکره هستند. 

یکی از این نفرات سجاد شهباززاده، آقای گل فصل گذشته لیگ برتر است که هنوز قراردادش را با سپاهان تمدید نکرده و مد نظر پرسپولیس هم قرار دارد. 

از طرفی سرخپوشان با یک گزینه دیگر هم مشغول مذاکره هستند. طالب ریکانی، کاپیتان صنعت نفت که به دلیل اختلاف با مدیریت باشگاه از هواداران این تیم خداحافظی کرده، گزینه دوم پرسپولیس برای خط حمله و پر کردن جای خالی مغانلو است. 

باید دید مذاکرات به چه شکلی جلو خواهد رفت و در نهایت کدام بازیکن جذب پرسپولیس می‌شود. 

انتهای پیام/
پرسپولیس صنعت نفت آبادان طالب ریکانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر