کد خبر: 1116581 A

کمیته استیناف هیات فوتبال تهران رأی به بازگشت نتایج تیم کیا در رده نوجوانان این استان به حالت سابق داد که به این ترتیب، قهرمانی فصل گذشته این مسابقات به کیا داده می شود.

به گزارش ایلنا، رأی کمیته استیناف هیئت فوتبال تهران امروز (چهارشنبه) منتشر شد، این کمیته اعلام کرد: با بررسی مدارک شناسایی و احراز هویت و مطابقت شناسنامه محمد صدرا و محمدرضا طاهر اسماعیل، با عنایت به اصل صحت اسناد رسمی ملاحظه گردید آقای محمد صدرا طاهر اسماعیل با شناسنامه اصلی خود در مسابقات حضور داشته و شکات محترم، ادله‌ای مبنی بر خلاف صحت ارائه ندادند.

در رأی کمیته استیناف همچنین آمده است: به درخواست شکات و با ادعای جدید درخصوص محمد صدرا طاهر اسماعیل مبنی بر اینکه رابط نسبی با خانواده طاهر اسماعیل ندارد و شخص دیگری با شناسنامه محمد صدرا طاهر اسماعیل بازی می‌کند، مقرر شد آزمایشگاهی با هماهنگی شکات پرونده تعیین گردد. با معرفی آزمایشگاه مرکز ژنتیک پزشکی تهران توسط شکات محترم بازیکن مورد اعتراض به همراه پدر و نماینده کمیته استیناف و طرفین پرونده حاضر شدند و با گرفته شدن تست DNA مشخص شد و پاسخ اخذ شده از این مرکز بابت نسبت پدر و فرزندی تأیید شد.

در نهایت کمیته استیناف اعلام کرد به استناد ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون مصوب سال 1397، رأی کمیته انضباطی نقض و حکم به رد شکایت شکات اعلام و نتیجه مسابقات به حالت سابق برگردانده می‌شود. رأی صادره قطعی است.

به این ترتیب نتایج دیدارهای تیم کیا در فصل گذشته رده نوجوانان تهران به حالت گذشته بازگشت و این تیم مجدداً به قهرمانی این مسابقات دست یافت.

انتهای پیام/
هیئت فوتبال تهران تیم فوتبال کیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر