کد خبر: 1115503 A

مدیریت استقلال پاسخگوی شکست باشد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت این تیم در فینال جام حذفی بد بازی نکرد.

به گزارش ایلنا، مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال می‌گوید عملکرد تیم در لیگ بیستم با حضور فرهاد مجیدی پیشرفت داشت و او موفق شد تا این تیم را یکدل نگه دارد. مشروح صحبت‌های نوری درمورد عملکرد آبی پوشان در لیگ بیستم با حضور مجیدی را می‌خوانید:

در خصوص شکست مقابل فولاد خوزستان چه نظری دارید؟

استقلال خیلی بد نبود و در 90 دقیقه خوب بازی کرد. بازی در 10 دقیقه اول دست فولاد بود و در ادامه هافبک‌های استقلال بازی را گرفتند. از دقیقه 85 به بعد، استقلال اُفت کرد که با تعویض‌های مجیدی کمی شرایط بهتر شاستقلال هم برخلاف دیدارهای قبلی‌اش نتوانست فرصت خاصی روی دروازه حریف به وجود آورد و در نهایت جام را از دست داد.

چه قدر در این قهرمانی بازیکنان و کادر فنی مقصر است؟

اصلاً مجیدی و بازیکنان را مقصر نمی‌دانم.باید مدیریت پاسخگوی این شکست باشد زیرا در طول فصل بارها و بارها در مقابل بازیکنان ایستاد و شرایط لازم را برای آنها فراهم نکرد. مجیدی با دست خالی تیمش را تا اینجا رساند

عملکرد استقلال در لیگ بیستم چطور بود؟

تیم نوسان زیادی داشت. ابتدای فصل فکری و دستیارانش آمدند و زحمت کشیدند که تیم را در صدر جدول حفظ کنند. با حضور مجیدی مشکلات همچنان پابرجا بود و حتی مشکلات مالی بیشتر نمود پیدا کرد اما تمرکز کادرفنی روی مسائل فنی بالاتر می رفت و دیدیم که تیم با اختلاف در رده سوم ایستاد هرچند به قهرمانی نرسید و امیدواریم که فصل آینده به این عنوان دست پیدا کنند.

اتحاد بین بازیکنان با حضور مجیدی را چطور دیدید؟

استقلال که روزهای سختی را سپری کرده با بردهای پیاپی که بدست آورد تا حدودی به آرامش رسیده. مجیدی توانست وحدت و همدلی خوبی در تیم بوجود بیاورد. او تلاش زیادی انجام داد تا بتواند حاشیه ها را از تیم دور کند و باید عنوان کنیم که در این کار هم موفق بود. استقلال این روزها یک تیم همدل و صمیمی است. این کار هر سرمربی‌ای نیست که در بحران و شرایط سخت بتواند روحیه تیمش را حفظ کند. همه به پاداش‌ها اشاره می‌کنند و اینکه مجیدی به بازیکنانش پول می‌دهد اما باید دید در فوتبال ما کدام سرمربیان حاضر به انجام چنین کاری هستند؟ این فداکاری سرمربی و منش او را نشان می‌دهد. این حرف‌ها به خاطر این نیست که فقط او پول می‌دهد؛ او تیم را یکدست حفظ کرده و توانسته حتی پیشرفت هم در روند بازی‌های تیم حاصل کند که این حاصل تنها پاداش‌های مالی نیست و نشان می‌دهد که او بادانش فنی توان بکار گرفته تا در ترقی تیم اثرگذار باشد.

برخی پیشکسوتان هم نسبت به یکدیگر رابطه خوبی ندارند.

اختلاف بین استقلالی‌ها خوب نیست و باید احترام دوطرفه بین پیشکسوتان وجود داشته باشد. هر دوی قلعه‌نویی و مجیدی انسان‌هایی هستند که در این باشگاه زحمت کشیده‌اند. دوستی در کنار یکدیگر به باشگاه و تیم کمک می‌کند نباید شاهد دلخوری باشیم.

 

انتهای پیام/
استقلال فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر