کد خبر: 1114271 A

بازیکن جوان تیم استقلال تهران امیدوار است آبی پوشان در جام حذفی به جام دست پیدا کنند.

به گزارش ایلنا، سبحان خاقانی درخصوص برتری تیم استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی برابر گل گهر سیرجان اظهار داشت: خدا را شکر با زحمات بچه‌ها در طول ۹۰ دقیقه و بدون اینکه بازی به پنالتی بکشد پیروز شویم. برد خیلی خوبی بود آن هم مقابل تیم پرمهره گل‌گهر سیرجان با سرمربیگری آقای قلعه نویی، آنها یکی از تیم‌های بسیار خوب لیگ بیستم بودند که با بدشانسی سهمیه را از طریق لیگ از دست دادند و در جام حذفی هم اگر در مرحله نیمه نهایی به ما نمی خوردند شاید می توانستند به فینال هم برسند ولی ما هم استقلال هستیم با کلی هوادار که منتظر رسیدن به جام هستند و با همین انگیزه به زمین پا گذاشتیم و همین موضوع باعث شد که پیروز شویم.

بازیکن استقلال درباره اینکه حریف روی دو پنالتی این تیم اعتراض داشت، گفت: پنالتی اول را که از نزدیک ندیدم ولی پنالتی دوم واقعا خطا بود. در کل در این باره نظری ندارم و بهتر است کارشناسان بگویند ولی در کل این پیروزی حق استقلال بود.

خاقانی درمورد حضور آبی پوشان در فینال جام حذفی اظهار داشت: خیلی از این موضوع خوشحال هستیم زیرا می توانیم با کسب قهرمانی دل هوادارانمان را شاد کنیم و حداقل از این طریق بتوانیم به نوعی عدم قهرمانی در لیگ‌برتر را جبران کنیم گرچه در لیگ اگر در دو، سه بازی که با بدشانسی از دست دادیم امتیاز می‌گرفتیم می‌توانستیم برای قهرمانی رقابت کنیم اما نشد. گذشته ها گذشته و فقط باید به فکر کسب جام از طریق حذفی باشیم و انشاالله این اتفاق با تدابیر آقای مجیدی و تلاش بچه ها اتفاق می‌افتد.

او همچنین درمورد عملکرد خودش در فصل جاری و گلزنی برابر نفت مسجد سلیمان اضافه کرد: در دیدار با نفت مسجدسلیمان و شهرخودرو گلزنی کردم. همیشه گل زدن بسیار لذت بخش است مخصوصا اگر بدانی در تیم پرطرفدار بازی می‌کنی و چند میلیون نفر آدم با گل زدن تو خوشحال می شوند. به خصوص در دیدار با نفت مسجدسلیمان که گل سه امتیازی زدند و هیچ چیز جز آن نمی توانست آن قدر خوشحالم کند.

بازیکن 21 ساله استقلال درباره اعتماد فرهاد مجیدی به بازیکنان جوان همچنین گفت: اینکه آقای مجیدی خودش هم مربی جوانی است خیلی روی بازی دادن به جوان‌ها تاثیر گذار است. او قبلا بازیکن بوده و کاملاً ما را درک می کند. همیشه قبل از اینکه به زمین برویم به ما انگیزه و بیشتر به جوان ها بها می دهد.

او همینطور درمورد آینده‌اش نیز گفت: توکل به خدا من که دوست دارم بمانم و باید ببینم نظر باشگاه و کادر فنی چیست. انشاالله شرایط به نوعی رقم بخورد که بازیکنان با فکر آسوده در استقلال بمانند و به این تیم کمک کنند.

انتهای پیام/
جام حذفی فرهاد مجیدی استقلال تهران سبحان خاقانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر