کد خبر: 1113662 A

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص پرونده های مطروحه اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص پرونده های مطروحه اعلام کرد.

آرای صادره شده به شرح زیر است:

*بازی دو تیم ملوان بندرانزلی و استقلال ملاثانی از سری رقابتهای لیگ دسته اول 13 تیرماه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد و تیم استقلال ملاثانی به دلیل سوءرفتار تیمی 70 میلیون ریال جریمه شد. ابراهیم اشکش، سرمربی تیم استقلال ملاثانی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به دو جلسه محرومیت و پرداخت 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین محمد ملیسی، بازیکن تیم استقلال ملاثانی به دلیل جلوگیری از موقعیت آشکار گلزنی تیم حریف به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* محمد حسین ترابیان داور مسابقه فوتبال بین تیم های قشقایی شیراز و بادران تهران از سری مسابقات لیگ دسته اول که در تاریخ 13/04/1400 در ورزشگاه پارس شیراز برگزار گردید شکوائیه ای به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال و ضمن آن از اشکان نجف پور مدیر عامل باشگاه قشقایی شیراز به علت انتشار پست در صفحه شخصی که حاوی تهمت و افترا نسبت به شاکی شکایت و درخواست رسیدگی کرد. برهمین اساس کمیته انضباطی پس از بررسی پرونده  اعلام کرد عمل و اقدام اشکان نجف پور مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز را از مصادیق نشر اکاذیب و تهمت و افتراء و تخلف ، یا احراز آن و با استناد به ماده 71 مقررات انضباطی نامبرده را به مدت سه جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در ورزشگاه های کشور محروم و به پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

*بازی دو تیم ویستا توربین تهران و شهرداری همدان از لیگ دسته دوم، 2 تیرماه برگزار شد و تیم شهرداری همدان به دلیل سوءرفتار تیمی 60 میلیون ریال جریمه شد. حمید ابراهیمی، مدیر رسانه ای تیم ویستا به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به دو جلسه محرومیت و 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. آرمین طلایی منش و محمد شعبانی ، بازیکنان تیم شهرداری همدان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) هر کدام به 5 جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 100  میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

انتهای پیام/
لیگ دسته اول آزادگان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ویستا توربین تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر