کد خبر: 1113655 A

سرمربی صنعت نفت آبادان احتمالا به پایان همکاری خود با این باشگاه رسیده و فصل آینده را در تیمی دیگر حضور خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیروس پورموسوی، سرمربی فصل بیستم نفت آبادان که شروعی رویایی با این تیم داشت و در مقطعی نیز آنها را در صدر جدول حاضر کرده بود، در ادامه به دلیل مشکلات مالی، کمبود بازیکن و عدم حضور در نقل و انتقالات تابستانی در شرایطی قرار گرفتند که از دستیابی به هدف خود دور شدند.

عدم حمایت مالی از این تیم طبق سنوات اخیر باعث شده تا اکنون در پایان فصل بیستم شرایط همکاری پورموسوی و صنعت نفت آبادان نیز در ابهام قرار داشته باشد. 

مسوولان نفت آبادان اعلام کرده‌اند به زودی مطالبات باقی مانده بازیکنان را پرداخت خواهند کرد و بودجه لازم برای فصل آینده را نیز تدارک خواهند دید. در صورت محقق شدن این موضوع، سیروس پورموسوی به کار خود در این تیم ادامه خواهد داد و در شرایطی که آنها موفق به انجام این موضوع نشوند، باید کار این مربی را در جمع طلایی‌پوشان پایان یافته دانست.

پورموسوی در نیم فصل چند پیشنهاد برای جدایی از این تیم داشت که جدی‌ترین آن از سایپا بود که به دلیل تعهد خود به نفت آبادان و بازیکنانش از آن گذشت. اکنون باید دید در فصل جدید این مربی چه برنامه‌ای را دنبال خواهد کرد و روی نیمکت کدام تیم می‌نشیند.

 

انتهای پیام/
صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس سیروس پورموسوى
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر