کد خبر: 1110273 A

باشگاه النصر عربستان همچنان پیگیر پرونده مربوط به شکایت از پرسپولیس در خصوص ادعای استفاده از بازیکنان غیرمجاز است و قرار است دادگاه حکمیت ادعای آنها را ماه آینده موردبررسی قرار دهد.

به گزارش ایلنا، با گذشت نزدیک به یک سال از دیدار فینال لیگ قهرمانان در فصل گذشته و در شرایطی که باشگاه النصر عربستان در مرحله نیمه نهایی و در ضربات پنالتی مقابل پرسپولیس شکست خورد، نماینده عربستان همچنان ادعای خود را پیگیری می‌کند.

در این رابطه و بعد از اینکه آنها در چند مرحله شکایت خود را نسبت به کنفدراسیون آسیا، باشگاه پرسپولیس دنبال کردند، اکنون طبق اعلام دادگاه حکمیت فیفا، قرار است جلسه رسیدگی به این پرونده روز 23 شهریورماه برگزار شود.

النصر عربستان مدعی بود که باشگاه پرسپولیس با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی پیش از بسته شدن پنجره‌اش، اقدام به ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود و استفاده از آنها در لیگ قهرمانان آسیا کرده است. موضوعی که پرسپولیسی‌ها با ارائه مستندات خود، در انتظار رای نهایی در این رابطه هستند.

پرسپولیس در این فصل با صدرنشینی دوباره در گروه خود راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا شده و باید برابر نماینده تاجیکستان قرار گیرد.

 

انتهای پیام/
پرسپولیس النصر عربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر