کد خبر: 1108359 A

سی‌ودومین دوره بازی‌های المپیک – توکیو؛

ناهید کیانی هوگوپوش وزن 57- کیلوگرم کشورمان در المپیک توکیو در اولین دیدار برابر نماینده تیم پناهندگان نتیجه را واگذار کرد و در صورت صعود این هوگوپوش به فینال، ناهید در جدول رپه‌شارژ برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات تکواندو در سی‎‌ودومین دوره بازی‌های المپیک توکیو از روز گذشته (شنبه – دوم مردادماه) با حضور 131 تکواندوکار از 61 کشور جهان در چهار وزن 58-، 68-، 80- و 80+ کیلوگرم مردان و چهار وزن 49-، 57-، 67- و 67+ کیلوگرم زنان در در سالن "ماکوهاری مسه" آغاز و به مدت چهار روز ادامه دارد.

امروز (یکشنبه – سوم مردادماه) و در روز دوم این رقابت‌ها، مبارزات اوزان 68- کیلوگرم مردان و 57- کیلوگرم زنان در حال برگزاری است که میرهاشم حسینی و ناهید کیانی نمایندگان ایران هستند.

ناهید کیانی در اولین گام خود در این رقابت‌ها برابر "کیمیا علیزاده" تکواندوکار پناهنده که از طریق وایلدکارت جواز حضور در توکیو را گرفته است و برنز بازی‌های المپیک، طلا بازی‌های المپیک نوجوانان، نقره و برنز قهرمانی جهان، طلا قهرمانی نوجوانان جهان، برنز قهرمانی آسیا، طلا گرندپری و... را در کارنامه دارد، قرار گرفت که نتیجه را 19 بر 8 واگذار کرد و حالا در صورت صعود این هوگوپوش به فینال، ناهید در جدول رپه‌شارژ برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد.

مهرو کمرانی سرمربیگری بانوی المپیکی تکواندو کشورمان را برعهده دارد.

انتهای پیام/
تکواندو کیمیا علیزاده المپیک توکیو ناهید کیانی توکیو ۲۰۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر