کد خبر: 1107552 A

بازیکن مس رفسنجان بعد از ۱۰۱ روز و با بازی در پست تخصصی گل زد.

به گزارش ایلنا، مس رفسنجان در خانه صنعت نفت آبادان به نتیجه تساوی دست یافت فراز امامعلی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و در یک گرمای خیلی شدید در آبادان توانستیم تا دقیقه ۸۸ یک بر صفر جلو باشیم ولی متاسفانه سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم. نمایش خیلی خوبی در این دیدار داشتیم. امیدوار بودم بتوانیم ببریم. تلاش کادرفنی و بچه ها این بود که سه امتیاز را بگیریم. بازی سختی از نظر آب و هوایی و شرایطی که داشتیم بود ای کاش می بردیم ولی تساوی در گرما شدید آبادان نتیجه بدی نیست.

این بازیکن که بعد از مدت ها طلسم را شکست و پایش به گلزنی باز شد در این باره ادامه داد: در نیم فصل دوم در اکثر بازی ها تیم شرایطی داشت که باید در پست دفاع چپ بازی و به مس کمک می کردم و از دروازه حریف دور بودم و شرایط گلزنی برایم فراهم نبود ولی دو بازی است که به خط جلو رفتم. خدا را شکر که توانستم گل بزنم و به تیمم کمک کنم. واقعا برایم فرق ندارد کجا زمین بازی کنم و من فقط وظیفه ام را انجام می دهم. هر پستی آقای ربیعی صلاح بداند بازی می کنم. امیدوارم در بازی های باقی مانده هم تاثیر گذار باشم.

وی که در حال حاضر ۶ گله است در پاسخ به این سوال که فکر می کند در دو  بازی ها آینده چند گله شود گفت: تمام تلاشم را می کنم و هرچه خدا بخواهد اتفاق می افتد. گلی هم که در بازی با صنعت زدم یک حرکت کاملا تیمی بود و حسن جعفری یک سانتر زیبا کرد و روی این گل تاکتیکی تیم ما کار کرده بود و تلاش بچه ها بود که گل زدیم.

مهاجم مس در مورد ۱۰ نفره شدنشان در اواخر بازی گفت: فکر می کنم داور مسابقه کم تجربگی کرد هم در کارت دوم جعفری و هم یکسری صحنه های دیگر. یک صحنه هم توپ به  دست بازیکن حریف خورد که داور باید صد در صد پنالتی می گرفت ولی این کار را نکرد. فکر می کنم بازی قبلی هم چنین شرایطی داشتیم مثل اینکه داوران کم تجربه باید در بازی های ما تست شوند و داور یکسری سوت ها می زد که به ما فشار وارد می شد.

امامعلی در پایان در مورد دیدار با پدیده در هفته بیست و نهم افزود: پدیده تیم خیلی خوبی است که زیر نظر آقای رحمتی کار می کند. به نظرم بازی سختی داریم و اینگونه نیست که بازی ما راحت باشد و فقط به ۳ امتیاز فکر می کنیم تا شرایط خوبی در پایان فصل داشته باشیم و مس را به رتبه خوبی برسانیم.

انتهای پیام/
مس رفسنجان فراز امامعلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر