کد خبر: 1107362 A

امین میرزازاده گفت: تمام پاداش هایمان را بصورت تمام و کمال پرداخت کردند و قبل از مسابقات المپیک به وعده هایشان عمل کردند.

امین میرزازاده قهرمان کشتی فرنگی کشورمان در فاصله باقی مانده تا المپیک توکیو در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: خداراشکر از وضعیت جسمانی و شرایط خیلی خوبی برخوردارم و تمرینات پایانی را انجام می‌دهیم تا به امید خدا در بهترین شرایط آمادگی عازم مسابقات المپیک توکیو شویم. چهارم مرداد به توکیو می‌رویم، پنجم مستقر می‌شویم و دهم و یازدهم مسابقاتم برگزار می‌شود.

او ادامه داد: تمام بچه‌ها زحمت کشیدند و هر 5 فرنگی کار واقعا لایق طلای المپیک هستند؛ امیدوارم روز مسابقه با یاری خدا بهترین نتایج را بگیریم و دست پر برگردیم.

قهرمان فرنگی کار کشورمان درباره پیش بینی از مسابقات مقابل حریفانش گفت: تمام تلاشم را می‌کنم تا با خوش‌رنگ‌ترین مدال المپیک به ایران بازگردم اما پیش بینی نتایج کشتی غیر ممکن است. کشتی ورزشی بدون رکورد و غیرقابل پیش بینی است و در لحظه اتفاق می افتد. در اردوی آخر تمرینات مان رفته رفته سبک‌تر می‌شود و با یاری خدا از پنجم که در توکیو مستقر شدیم چند جلسهتمرین می‌کنیم تا زمان مسابقات برسد.

او اضافه کرد: آنالیز کاملی از رقیبانم با کمک مربیان خوب تیم ملی داشته ام و روی نقاط ضعف و قوت خودم و حریفانم کار کرده‌ام. به امید خدا در المپیک بهترین نمایش خودم را به اجرا بگذارم.

او همچنین درباره وعده پاداش‌های وزارت ورزش و المپیک افزود: تمام پاداش هایمان را بصورت تمام و کمال دریافت کردیم و به وعده هایشان عمل کردند خیلی تشکر می‌کنم که حمایت‌های خوبی تا این لحظه از کشتی داشتند. در آخر از ریاست محترم فدراسیون بابت اردوی تفریحی 3روزه که در شرایط  قرنطینه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کردند تشکر می‌کنم و از مریبان سازنده‌ام، کادر محترم فنی و هر کسی گردن من حق دارد و خانوادم که خیلی حمایتم کردند و در این مسیر همیشه همراهم بودند. امیدوارم دست پر از المپیک توکیو برگردیم و دل مردم عزیزمان را شاد کنیم.

گفتگو از: محدثه بخشی

انتهای پیام/
فدراسیون کشتی فدراسیون امین میرزازاده المپیک توکیو۲۰۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر